hamilemiyim bir bakarmısınız?

crean2013

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Mayıs 2013
196
0

arkadaşlar yardım edin aptala bağladım adetime 2 gün var ama dayanamadım sabah ilk idrarla test yaptım anca şimdi yükleyebiliyorum hamilemiyim ben kafam karıştı yarında kan testi vercem ama boşuna gitmiş olmayayım değilsem bu arada bir kaç gündür deli gibi çukulata yiyorum bende adetim yaklaştı diye düşünmüştüm çünkü hiç bir gebelik belirtim yok

Son düzenleme:

bence bebiş olabilir
Şimdiden varsa hayırlısı olsun .
Ama zaten 2 gün kalmış adete . 3 gün sonra bence yaptırın testi.
Daha kesin sonuç alınabilir.

Aslinda her ay bekler belirti arardim bu ay hic bir belirtim olmayinca bu testide gorunce sasirdim yarim saattir tuhaf hissediyorum uc gun hic bekleyebilecegimi zannetmiyorum yakinda ozel hastane olsa kosa kosa gidicem hepte belirtileri var herkezin o yuzden acabami dedim yanlisli olabilirmi

Bence de hamilesin hayırlı olsun :) Benim bir gün gecikmişti yapmıştım iki çizgiydi. :))

Canım bencede hamilesin gözünaydın herkeste belirti olmayabilirmiş. En kısa zamanda kan testi yaptır kesinleştir bence.
Hayırlı olsun, sağlıkla gelsin inşallah bebişinn

Allahim insallah hamileyimdir kac aydir bekliyorduk hala inanamiyorum hic bisi hissetmiyorum simdi ovulasyon testi yaptim ondada cikti ikinci cizgi hep derlerde ovulasyonlada belli oluyor diye o aklima geldi yarin kan vercem bakalim insallah Allahim nasip etmistir

Hayırlı olsun canım hamilesin ben de 3 gün kala yapmıştım aynı sonucu gördüm tebrikler

Hayırlı olsun canım hamilesin ben de 3 gün kala yapmıştım aynı sonucu gördüm tebrikler

Ayy cok sevindim insallah dediginiz gibidir hepinize cok tesekkur ederim yarin vercem kan bakalim Allahim isteyen herkeze nasip etsin karninda olanada hayirli dogumlar nasip etsin saglicakla kucaginiza almayi nasip etsin

hamilesin bnce cnm tebrikler..

Kanama nasıldı canım. adet kanaması gibi mi devam mı ediyor yoksa leke tarzında gelip geçti mi? Belki yerleşme kanamasıdır ya da kimyasal gebelik yaşıyorsundur. Bir doktora git bence.

Yok gecti cok sukur kanamam heralde yerlesme kanamasiydi carsamba randevum var bugun gene baktirdim 77 degerim iki gunde guzel artmis tesekkur ederim yardimin icin

ALLAH cc gönlüne göre versin inş.

sağlıkla kucağına alman dileğiyle gözün aydın olsun

cnm kendimden biliyorum bende dayanamayıp bir gün evvel yaptıgımda böyle silik cıkmıstı sonra 1 gün adeti gecikti kan testi yaptırdım sonuc pozitifti bencede hamılesin hayırlı olsun ama dikkat et kendine kucagına aldgın sagıklı günler sizin olsun

Merhaba kizlar 12 ekimde regli oldum reglim bittiginde yumurtlama donemim olan 23-24-25-26 ve 29 ekimde esimle birlikte olduk 2-3-4-5 ekim kasiklarimda sanci belimde agri vardi sanki gerilme gibi ama goguslerimde agri yoktu sislik vardi ve damarlarim belirgindi 9 kasim regli gunumdu 8i aksami benden koyu kahve ve icinde tortu lar olan bole toprak gibi kan geldi ve 3 gun surdu.... netten bi doktorun aciklamasinda bebegin keseye yerlesmesi adetten bi kac gun once regliden sonra hatta regli gunude olabilcegini yaziyordu ve bircok.kadin.bunu regli saniyormus.gebe.olduklarini haftalar sonra ogreniyormus... benimde bugun sol gogsumde islaklik vardi sikinca ucunu beyaz sut rengi bisey cikti bilenler yardimci olsun bana gebelik soz konusu olabilr mi ıkı uc gundur cay ıcsem bıle bulantım oluyo ve mıgdemde hep bır ezıntı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…