Hamilemiyim bakarmınız lütfennn

naruto12345

Üye
Kayıtlı Üye
5 Ocak 2013
6
0
İyi günlerherkese en son ilişkim 13/12/2012 idi daha oncesinde de olmuştu ama hepsi sürtünme yolu ile üste kıyafet olmadndı ve aralığın 14 ü regl oldum normalden 1 hafta önceydi aralığın 15 inde gebelik testi yaptırdım idrar ile ölçülen tek çizgi yani negatif çıktı daha sonra ayın 20 sinde tekrarladım yine negatif çıktı en son 2013 ocağın 3 ünde kan testi yaptırdım ve B-HCG değerim 0.62 çıktı ama adet günüme denk geldi kan testi. doktor negatif dedi ama gecen aya göre bir hafta daha önce adet oldum yani aralık 13 ocak 3 tarihleri öncedende düzensizdi her hangi bir gebelik söz konusumudur sizce ve erken adet olmamın sebebi ne olabilr . beta hcg testine güvenebilirmiyim?

canım aynı şeyi bende yaşıyorum sürtünme ilişkimden sonra beklediğim günden önce adet oldum şüphelendim filan idrar testlerim negatif çıktı benimde yarında kan testi yaptırıcam o zaman çıkan sonuca güvenicem. kan testi kesin sonuçtur, senin adına sevindim inşallah benimde negatif çıkar zaten birçok uzman bunun düşük bir ihtimal olduğunu söylüyo yok denecek kadar az hatta bu ihtimal, kan testinde negatif zaten için rahat olsun..

Bir türlü güvenemedim ilişkiden 20 25 gün sonra yaptırdım olsa kan testinde çıkardı illaki diye düşünüyorum. seninde istedigin olur allah gönlüne göre verir inşallah

ilişkiden 20-25 gün sonraki idrar testleri bile kesin sonuç veriyor aslında ki sen yeterli bi zamandan sonra kan testi yapmışsın canım gebelik ihtimalin yok güvenebilirsin stres yapma boşuna bayanlarda dönem dönem adet düzensizlikleri olabilir istersen bunun için ayrı muayene olabilirsin.. herhangi bir gebelik belirtisi yaşamış mıydın ?? kendim için soruyorum aynı durumdayız çünkü

kasıklarda ağrı gögüslerde ağrı falan yok kokulardan rahatsız olma onlarda yok midem agrıyo bazen ama üst tarafları bel agrısı yok. zaten şu anda da regl oldm ama 2 bucuk 3 gün fln sürdü neden acaba cok kısa sürede regl olmaya başladım 2 aydır .

bunun en kesin cevabını doktor vericektir canım istersen muayene ol ama gebelikle hiçbir alakası yok kan testine güven..

Sen yaşamışmıydın daha önce ilk kez mi oluyor? 0.62 0.100den büyük ama sorun teşkil etmiyormuş hcg testinde bide teşekkürler bu arada:))

eğer negatif dendiyse gebelik yoktur zaten zamanı göz önünde bulundurursak kan testinin yanılma ihtimali yok. Benim adetlerim hep düzensiz çok geç geldiği bile oluyo ve 3 gün filan sürüyor benim muayene olmam şart aslında ama henüz gitmedim yarın gidicem işte hem muayene olucam hem kan testi yaptırıcam bence sende muayene ol inşallah hiçbir sorun yoktur ama gebelikten yana kafan rahat olsun öyle bir şey yok...

kızlar bana da yardımcı olabilir misiniz ? ayın 24ünde adet olmam gerekirken olmadım ve 25inde sürtünme yoluyla ilişki yaşadım fakat hastalanmadım ve 9 gün oldu :/ ilişkiden 7 gün sonra kan testi yaptırdım ve 1.15 çıktı.. negatif gözüküyor ama daha hastalanamadım..negatif demem için erken mi ???

ilişkim adet dönemimde oldu yani 24ünde olmam gerekirken olmadı ve 25inde sürtünme yoluyla ilişkim oldu..ve adetm 9 gün geçt daha gelmedi oyüzden anlamıyorum durumum ne.1 hafta sonra kan testi yaptırdım 1.15 çıktı negatif.kantesti sonucu için yeterli bi zaman mı bu .yada 9 10 günde idrar yada kan testi yoluyla kesin sonuç alabilir miyim .. :/

Meraba arkadaslar 2,3 sefer forum sitesine yazdım ama rahatlıyabilcegim bi cvp alamadım lütfen banada yardımcı olun,ben bakireyim ve 13 martta erk arkadasıla sürtünme yoluyla beraber oldum onda camasır vardı bende yoktu ve erk arkadasımın camasırında bi ıslaklık hissedince kendimi cektim,son adetim 27 subat ve 6 gün sürmüstü, 15 martta benden lekeli kanama seklinde kanama geldi 10 gün sürdü ilk 5 gün lekeli sekilde daha sonra adetin azalmıs seklinde temiz kırmızı kan olarak devam etti ,ve bu kanama varken ben her ihtimale karsı 70.ci saate norlevo ictim,iki tableti aynı anda ictim ve bir saat sonra bagırsaklarım bozuldu,o kanama devam ederken ben gebelik teti yaptım ngatif cıktı,ilişkiden 20 25 gün sonra belli olur diye okudum 21ci gün tekrar yapptım yine negatif cıktı,o kanama 25 martta bitti benim adet zamanım 27 marttı ben hala adet olamadım bu ara kanamaya göremi hesaplanıyo diger adet tarihi yoksa ben hamilemiyim lütfen cvp verin :KK43:

Meraba arkadaslar 2,3 sefer forum sitesine yazdım ama rahatlıyabilcegim bi cvp alamadım lütfen banada yardımcı olun,ben bakireyim ve 13 martta erk arkadasıla sürtünme yoluyla beraber oldum onda camasır vardı bende yoktu ve erk arkadasımın camasırında bi ıslaklık hissedince kendimi cektim,son adetim 27 subat ve 6 gün sürmüstü, 15 martta benden lekeli kanama seklinde kanama geldi 10 gün sürdü ilk 5 gün lekeli sekilde daha sonra adetin azalmıs seklinde temiz kırmızı kan olarak devam etti ,ve bu kanama varken ben her ihtimale karsı 70.ci saate norlevo ictim,iki tableti aynı anda ictim ve bir saat sonra bagırsaklarım bozuldu,o kanama devam ederken ben gebelik teti yaptım ngatif cıktı,ilişkiden 20 25 gün sonra belli olur diye okudum 21ci gün tekrar yapptım yine negatif cıktı,o kanama 25 martta bitti benim adet zamanım 27 marttı ben hala adet olamadım bu ara kanamaya göremi hesaplanıyo diger adet tarihi yoksa ben hamilemiyim lütfen cvp verin :KK43:

Norlevodan sonra ara kanaman olduysa , bir sonraki adetin(büyük ihtimal) bu zamana göre gelecek (diyelim ki norlevoyu aldın ve ara kanama yaptı 25 şubatta, bir sonraki adetin de mart 23 gibi olacaktır ) korkma canım.

tşkler cvpladıgınız icin ama benim norlevo icmeden bulasık kanamam oldu ve norlevoyu icince daha fazla arttı yani ilişkim 13 martta kanama 15inde basladı 25 inde bitti martın,bu ara kanamaya göremi bi sonraki adet tarihim yoksa şubata göremi psikolojim gerckten berbat oldu :KK43:

X