hamilemiyim arkadaşlar lütfen yardım

eslemnur

oğlum tatlı meleğim benim
Kayıtlı Üye
5 Ağustos 2008
540
0
arkadaşar dün kan testi yaptırıdım dr yoktu ve referans diye yazan yazının altında^2den küçük ^< 2 diye yazıyodu ve nemim sonuçta 6,97 yazıyodu bu ne demektir kızlar adetimede 7 gün vardı ordaki kızda net bişey söyleyemedi bana açıklarmısınız lütfen gebeik testinde 2 tane biri çok az çıkıyo anlamadım hiçbişey arkadaşlar ne demektirbusenağlama arkadaşlar gebelik testinde niye 2 tane çıkıyo

canım testi çok erken yapmışsın kanda gebeliğe göre sınırda çıkmış pozitif denemez yani acele etme 5 gün sonra tekrar yaptır yada adet gününü bekle derim... bazen testlerde böyle yanılmalar oluyor... şimdiden ümitlenme bence daha edetine çok varmış.... senin değer sınırda eğer gerçekten hamileysen değer 2 günde bir iki katına çıkmalıdır... sana şuanda doktor bile hamile olup olmadığını söyleyemez... idrarda çıkmış olmasıda çok enterasan doğrusu kanda bu kadar azken idrarda çıkmaması lazım bana çok enterasan geldi

bende anlamadım arkadaşım vallahi ne yapçam anlamadım hamilemiyim şimdi dediğim ibi <2 yazıyodu benimki 6,95 çıkıyodu şimdi nezaman yapayım testte hep birisi az çıkıyo ama kız kanımı almak içinde çok uğraştı

şimdi hamileliğimmi daha yüksek olasılık yoksa negatif olmamasımı tam nedir kızlar

canım testi çok erken yapmışsın kanda gebeliğe göre sınırda çıkmış pozitif denemez yani acele etme 5 gün sonra tekrar yaptır yada adet gününü bekle derim... bazen testlerde böyle yanılmalar oluyor... şimdiden ümitlenme bence daha edetine çok varmış.... senin değer sınırda eğer gerçekten hamileysen değer 2 günde bir iki katına çıkmalıdır... sana şuanda doktor bile hamile olup olmadığını söyleyemez... idrarda çıkmış olmasıda çok enterasan doğrusu kanda bu kadar azken idrarda çıkmaması lazım bana çok enterasan geldi

çok telşekkür ederim arkadaşım yorumun için tek sen yadım cı oldun bana

arkadaşar dün kan testi yaptırıdım dr yoktu ve referans diye yazan yazının altında^2den küçük ^< 2 diye yazıyodu ve nemim sonuçta 6,97 yazıyodu bu ne demektir kızlar adetimede 7 gün vardı ordaki kızda net bişey söyleyemedi bana açıklarmısınız lütfen gebeik testinde 2 tane biri çok az çıkıyo anlamadım hiçbişey arkadaşlar ne demektirbusenağlama arkadaşlar gebelik testinde niye 2 tane çıkıyo

canım normalde 5in üzeri gebelik ama gebelik varsada bu degerin böyle çıkması normall geç döllenme olmuş olabilir ki adetine daha 7gün var.
birkaç gün sonra tekrarla testi degerin artarsa hamişsinnn
ama o 2olayını anlamadıgım için yorum yapamıycammm:uhm:

canım normalde 5in üzeri gebelik ama gebelik varsada bu degerin böyle çıkması normall geç döllenme olmuş olabilir ki adetine daha 7gün var.
birkaç gün sonra tekrarla testi degerin artarsa hamişsinnn
ama o 2olayını anlamadıgım için yorum yapamıycammm:uhm:

<2 referans aralığı diye yazıyodu sonuçta yanlız benim sonucum 6,97 di 2 den kçük demek istedi sanırım

canım normalde hamilelik değeri 5 kabul ediliyor yani hamile olabilirsin ama daha iki hafta var diyorsun yumurta çatlayacğı zamanda hormonlar bu tarz değerler verebiliyor istersen birkaç gün daha bekle ve bir daha test yaptır eğer istiyorsan inşallah hamilesindir

canım 5 üstü gebelik oluyo seninkide 6,97 belki gec döllenme olmustur hem o degerlerde hergün 2 katına cıkıyor seninde adetine daha var adetin gectikten bi kac gün sonra tekrar yap kan testi bakalım ozaman n e cıkacak
sen aman dikkatli ol kendine dikkat et ama kendini fazlada kaptırma ne olur ne olmaz hüsrana ugrama
insallah hamissindir canım

canım ben adetime 5 gü kala yaptırdığım kan testinde sonuş 2 çıkmıştı. negatif olduğunu düşünüp çok üzülmüştüm sonuç oğlum şuan kucağımda sen yinede ümitlenme ama bence hamilesin ve hayırlı olsun

saolun arkadaşlar bilmiyorum vallahi bi kere yaptırmak en mantılısı adetimi beklemekten başka çarem yok

X