Hamilemiyim? (AciL)

Prenses666

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Temmuz 2010
1
0
Öncelikle Herkese Merhaba'lar;

ben dün "Bebe Time" ile gebelik testi yaptım. ancak sonucu tam anlayamadım.
ilk idrarımı damlattığımda 2 çizgi çıktı biri açık biri koyu 20 dk kadar bekledim hala aynı değişiklik olmadı işte resim;

h t t p://img228.imageshack.us/img228/2892/tual130.jpg (baştaki 3 adet boşlukları kapatın)

ilişki sonucu tahminen mayısta halime kalmışımdır. ama geçen ay (haziranda) hiç adet olmadım çok az kan geldi ama tam olmadım. midem çok hafif bulandı geçen gün ve 2 gün öncede çok az kustum.

sizce hamilemiyim? yoksa bu ayıdamı beklemeliyim? yoksa kan testimi yaptırmalıyım?

kafam çok karışık lütfen yardım! :gitme:

bence hamilesin:)bir an önce beta hcg yaptırmalısın..benimki de aynı şekilde olmuştu.yani bir çizgi diğerine göre daha silik..zaten o testlerin içindeki propektüste de yazar..şimdiden hayırlı olsun..

Hamilesin hayırlı olsun:) sağlıkla gelsin bebişin. silikte sayılmaz neredeyse diğeriyle aynı renk çıkmış :)

aslında C çizgisi tam belirgin T çizgisi silik olur sende tam tersi olmuş ama bence hamilesin geçen ay az kan belkide yerleşme kanamasıdır bence geç döllenme oldu
fırsatın varsa bence acile git kan testi yaptır hemen veriyorlar pazartesiyi beklemeye sabırsızsan yada test bozukmu diye şüphen varsa bitane daha al yap hemen
tebrik ederim hayırlısıyla kucağına alırsın

Bence kesin sonuc icin kan testi yaptir.. Icindeki suphe gitmis olur.. Insallah bebis gebisine konmustur.. Selamlar...

X