Hamilemiyim acaba?

bence bir haftanin dolmasini bekle ve doktra git cnm. oncesinde sorunlu bir gebelik gecirmissin, dikkatli olmasin. hayirlisi olsun hakkinda... insallah en yakin zamanda kucagina bir bebis alirsin :)

Cok tesekkur ederim meltemkhrmn cavabladigin icin insallah allah isteyen her kese versin Amin

Kizlar simdide karnimda cok fena qurultular ve biraz siskinlik var.Adetimde 3gun gecikdi.Bide (uzr dilerim herkesden)vajinada yanma ve bolca akinti var ama goslerimde hic bi siskinlik yok hic boyle olan var varmi?Lutfen yardimci olun

Son düzenleme:
Herkese selam.Kizlar ben 4 yil once evlilik yaptim hamileydim bebeyin gelismedi aldirmak zorunda kaldim,sonra zaten bosandim.Bu yil mayisda yeni evlilik yaptim 2 aydir bebek istiyorum ama olmuyo.Hic bir tadavi almadim ama simdi bu ay adetim gecikdi 11 olmaliydi 2 gun gecdi mide bulantim bas agrilarim hafif kasik agrilarim var.Bide ayin 3de boyle cok acik pembe akintim oldu 2 gun edet olucam sandim ama olmadim.Sizce bu belirtiler hamilelik ola bilirmi?Lutfen yardimci olun

bende 6 haftalık hamıleyım hıcbı belırtı olmuyo öyle mıde bulantısı falan ılerleyen gunlerde oluyomus doktorumla konustum ben hala bısey hissetmıyorum dusunun yanı bı kac gecsin test yaparsın inş hamilesindir.

onceden forumlarda o kadar cok hamilelik belirtisi okumustumki mutlaka birisi basina gelir insanin diye dusunuyordum. bnm hamilelegim bize biraz supriz oldu :) bu sene rusyada mastera basladim, esimle su siralar bebis planimiz yoktu yani. ama bigun ( afedersiniz :KK5:) cinsel organimin disinda sislik hissettim. hamilelik aklimin ucundan gecmedi, boyle belirtimi olur :KK1: inanin bir hastalik falan var diye oturup agladim, cok korkarim kadin hastaliklarindan. doktora gitmekten de korktum, biraz cesaret toplamak icin bi iki gun bekleyim dedim. adetim 3 gun gecikti sonrasinda. tam da o gece bir ruya gordum, bir bebek emziriyordum. resmen goguslerimden sutun emilisini hiseettim.eee asiri sulugoz oldum birde. ertesi gun dank etti tabi :) bebismi geliyor acaba dedim. aksam eve gelrken test aldim . anammmm bebis ben burdayim diyor :)))))

bence her kadiinin bunyesi kendine gore sinyaller veriyor. ama en onemlisi psikoloji. eger bebek sahiibi olmayi cok isteyen birisi iseniz adet gecikmesi yada adet oncesi belirtiler hamilelik belirtisi gibi gelebilir . bir umutla bebis var derken adetle husrana ugranabilinir. en iyisi aklini rahat tutmak. biz gecen yil istiyorduk olmadi, ben her ay hamileyim saniyordum, kendimi dinlemekten deli olmustum. simdi ise hic beklmedik anda ogrendimki icimde oglusum var :)

Cok tesekkur ederim moral verdiyiniz icin.Allah anali babali buyutsun.Insallah tez bi zamanda saglikla kucaginiza alirsiniz bebislerinizi.Bende her ay umutlaniyorum test yapiyorum neqativ,bu ay beklemeyi tercih etdim ama merak ediyorum.Bide bi sey sorucam sizde idrarda deyisiklik oldumu?Bu sart diyolar mutlaka reng deyisikliyi olmali diye duydum oylemi?Bende hic bi deyisiklik yok idrarda((

Cok tesekkur ederim moral verdiyiniz icin.Allah anali babali buyutsun.Insallah tez bi zamanda saglikla kucaginiza alirsiniz bebislerinizi.Bende her ay umutlaniyorum test yapiyorum neqativ,bu ay beklemeyi tercih etdim ama merak ediyorum.Bide bi sey sorucam sizde idrarda deyisiklik oldumu?Bu sart diyolar mutlaka reng deyisikliyi olmali diye duydum oylemi?Bende hic bi deyisiklik yok idrarda((

şeffaflaştı :KK34:

Kizlar dayanamadim qidib test alidim once bi 5dq hic bisey cikmadi sonra yarim cizqi cikdi bi tane oda yarim tam gorunmuyodu bile ne demek bu anlamadim?Acaba testemi bi problem vardi?Kullanma tarihinide bulamadim yoksa bendemi?((((((((((((((((

selam kizlar bu gun adet gormeyeli 1 hafta oldu aksam test alib yapicam.Sizce hamileysem cikarmi?Cok heyacanliyim insallah hayal kirikligina ugramam

Adetimde 2 günlük gecikme oldu bu normal midir? tabii ilişki sonrasında oldu bu gecikme ve doğum kontrol hapı kullanıyorum düzenlii.

X