hamilemiyim acaba

melek7

Guru
Kayıtlı Üye
18 Mayıs 2011
328
9
arkadaşlar merhaba ben 1.5 yıllık evliyim bebek sahibi olmayı daha düşünmüyorduk ancak bu ay ayın 20 sinde yumurtlama günümde ilişkiye girdik şimdi adetime daha 1 hafta var benim göğüslerim hassas ve kasıklarımda ağrı var sizce hamilemiyim tecrübelerinizi paylaşırmısınız.

Hamile olma sansın var ama adet yaklastıgı icin de bu belirtiler oluyo olabilir ya da psikolojik de olabilir. Adet gunune kadar bekle eger adet olmazsan o gun test yaparsın. Suan idrar testi yapsan cıkmaz zaten. Kanda da en azından 10 gun gecmesi gerekiyor yumurtlamadan sonra kesin sonuc alabilmen icin. Hakkında hayırlısı olsun..

haklısın canım bekliycem mecbur bakalım adet gecikirse test yaptırırım artık

hamılelik belırtılerıyle adet belırtılerı aynıdır bıraz beklemelısın

Son düzenleme:

merhaba arkadaşlar.Sizlere bi sorum olacak.bu ayın 4 ünde adet oldum ve ayın 1 inde adet olacam.adetime 3-4 gün kala kahverengi akıntı geldi.karında şişlik(hep var sanki karnımda bişeyler var) vücüdum ağrıyor ve bel ağrım var.bir umut işte acaba?

olabilir tatlım bebişin yerleşiyordur belkı dıkkatlı hareket et

Hamile olma ihtimalin var ama adet belirtileri de olabilir. Adetine az kalmıs zaten biraz daha bekle eger adet olmazsan kan testi yapmaya git. Ama kendini de fazla hamilelik psikolojisine sokma eger yoksa uzulursun..

Hamile olma ihtimalin var ama adet belirtileri de olabilir. Adetine az kalmıs zaten biraz daha bekle eger adet olmazsan kan testi yapmaya git. Ama kendini de fazla hamilelik psikolojisine sokma eger yoksa uzulursun..

Hayırlısı bakalım işallah olumlu bi gelişme olur.kahverengi leke dün geldi.Bugün yok.ama vücut ağrım ve sancım var.karında şişkinliğim cok rahatsız ediyor.

bence fazla umutlanma canım benim de denediğim ilk ay testim silik pozitif çıkmıştı ve göğüsler hariç bütün belirtileri taşıyordum ki midem de bulanmıştı test yaptıracağım sabah. gittim test yaptırdım ve 1.98, yani negatif sonraki gün adet oldum ve bütün belirtiler yok oldu gitti...

Allah bilir ..adetine yakın göğüslerinde sızlama var mıydı ? eğer yoksa bu hamilelik belirtisi olabilir.. :)

Allah bilir ..adetinden önce göğüslerin sızlıyor muydu..belkide hamilelik belirtisidir.. :) inşallah hamişsindir ..

maalesef hamiş değilim pazar günü adet oldum off off neyse aslında biz düşünmüyorduk ama yinede umutlanmıştım bidaha umutlanmıcam bu günler çok zor geçti çünküü

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…