hamilemiyim acaba!!!!!

apekmimek

MinikMucizemMisinSenBenİm
Kayıtlı Üye
23 Eylül 2010
6.832
637
senağlama,senağlama Merhabalar ben aranıza yeni geldim.Çok umutsuzum ne olur bana yardım edin...ben 11 aylık evliyim doktorum tam polikistik değil ama küçük bir kitle gördüğünü söyledi çokta önemli değil dedi.2 aydır yumurta takibi yaptırıyorum klomen kullanıyorumen son bu ayın 16sında doktora gittiğimde biri 17 diğeri 24.2 çapında yumurta var dedi.Ardan 5 gün geçti kasıklarım ağrıyordu doktora gittim kanda test yaptırdı 0 çıktı.ultrasonla baktı yumurtalar yoktu yanlız rahim duvarın 14mm olmuş dedi.Hamilelik olabilir dedi ama ben çok umutsuzum bi öncekinde de öyle olmuştu.Şimdi o 5 günlük içinde döllenme olsada kanda azda olsa yükselme olmaz mı?rahim duvarnın kalınlığı hamileliğe işaret midir?adetime 1 hafta var ayın 1.umutsuzum ama yinede merak ediyorum.

dur bakalım hemen umutsuzluga kapılma.. kacında adet oldun kacında yaptırdın kan testini ve kac gunde bır adet oluyorsun ??

geçen ayın 1inde adet olmuştum.Ayın 16sında gittiğimde biri 17 diğeri 24.2 büyüklüğünde 2 yumurtam vardı..Ardan 5 gün geçti ayın 21inde doktora gittim kanda test yaptırdı 0 çıktı.ultrasonla baktı yumurtalar yoktu yanlız rahim duvarın 14mm olmuş dedi.Hamilelik olabilir dedi.ama dediğim gibi ümidim yok.ayın 1ini bekliyorum işte yinede bir ümitle.aranızda kan testini erken yaptırıp 0 çıkan ve sonradan hamile kalan var mı?şimdiden teşekkür ederim sağolun...

X