Hamilemiyim acaba lütfeeenn yardımm

su misali22

HaYıRLıSı
Kayıtlı Üye
21 Ağustos 2014
127
158
Cepinize günaydın kızlar.Acaba hamilemiyim diye düşünmekten kafayı yicemreglim 18 gündür geçiyor 8.ve10.günleri idrar testi yaptım çıkmadı slsonra dayanamayıp 13.gün kan testi yaptım ama yine çıkmadı.Şimdi 18 günüm geçti ve ben hala regl olmadım sizce testte çıkmama ihtimali varmı?öyleyse ben niye hala olmadım

Yengem 4 aylik gebeydi ve ne kan ne idrar tahlilinde gorunmuyordu asadan muayenede anladi doktor istisna bile olsa oluyor boyle seyler bence kan tahlili denemelisin

KIZLAR 9 aydır bebek istiyoruz 1.5 yıldır evliyim ilk aylar vajinismustu benim kızlık zarım bile kanamadı...herşeyim cinssss.....önce vajnsmus sonra zar olayı..şimdi de hamile kalamıyorum...eşim bana iyi sabrediyo yemin ederim...sevgi aşk tamam bunlar şartsızdır koşulsuzdur ama insanın da nefsine ağır geliyo böyle şeyler..bi yüzünü güldüremedim defolu mal gibiyim....neyse özet geçeyim ben infertiliteye daha yarın gidicem öncesinde bayaaaa maceralı bi jinekolog-kadın doğum-sağlık ocağı.kan hormon testleri falan yaptırdım...hormonlar normal çıktı özellikle şu fsh ve pko falan sorunum yokmuş.....kanım düşük çıktı sadece...size sorum şu tüpler tıkanıksa alttan muayenede belli olurdu di mi.....bir de hani şu meşhur STRES YAPMAYIINNNNN olayı var ya cidden ben daha önceki aylar aşırı stres evden çıkmadan bunalımda geçirdim......ama bu ay gittik misss gibi bi hafta yaz tatili yaptık deniz kum güneş...ve yumurtlama dönemimdi...yani benim hesapladığıma göre öyleydi..her gün ilişki oldu kaçırmayalım diye......meryem suresi okudum incir kürünü de gitmeden önce yapmıştım(çok da zamanını hesaplamadan 12 gün kadar kaynatıp içtim ama tatilde içmedim) ilişkiden bi iki saat sonra sonra 6 saat sonra sonraki günlerde de ara sıra sol kasığımda ara sıra batmalar oldu..ama öle aşırı değil.....göğüslerim falan şişmiyooo midem bulanmıyooooooooooo sadece kasık ağrısı var minicik ve bi kaç gündür sıcak basması oluyo..adetime 10 gün var sizceeeeeeeeeeeee ne olurrrrrr bi yorum yapıınnnnn akşamdan akşama giriyorum nete....her yazılanı sabırla bekliycem

Canim inşallah bebis vardir ama tupler tikaniksa malesef alttan muayene de anlaşılmaz ben rahim filmi cekildim bu ay orda tikanik cikti stres olayida ne kadar az olursa iyi diyolarda gelde yapma ben 15 aydir bebek istiyorum olmadi daha rabbim en kisa zamanda hepimize versin kasik agrisi bel agrisi ve idrarimda koyulasma var bende çok merak ediyorum insallah vardır

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…