Hamilemiyim acaba bakarmısınız?

aylinursena

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
28 Haziran 2024
6
0
26
Merhabalar, Nişanlımla Haziranın 6 sında ilişki yaşadık. Haziranın 16 sında regl olmam gerekiyordu olmadım. Bugün test yaptım hem erken gebelik testi. hemde normal test. erken gebelik testinde 5.dakikasında çok ince ve görünmeyecek kadar silik 2.çizgi oluştu. Normal test negatif. Başka bir sitede kesin hamilesin dediler. ama çıkardı herhalde dimi?
WhatsApp Görsel 2024-07-03 saat 17.57.58_9a984311.jpg
WhatsApp Görsel 2024-07-03 saat 17.58.45_5fdc62d6.jpg

Merhabalar, Nişanlımla Haziranın 6 sında ilişki yaşadık. Haziranın 16 sında regl olmam gerekiyordu olmadım. Bugün test yaptım hem erken gebelik testi. hemde normal test. erken gebelik testinde 5.dakikasında çok ince ve görünmeyecek kadar silik 2.çizgi oluştu. Normal test negatif. Başka bir sitede kesin hamilesin dediler. ama çıkardı herhalde dimi?
Eki Görüntüle 3447349 Eki Görüntüle 3447350
Merhaba en son ilişkiniz 6 haziransa başka ilişki olmadıysa gebe olmanız imkansız . Ama bir an önce doktora gidin çok gecikme olmuş

Merhaba en son ilişkiniz 6 haziransa başka ilişki olmadıysa gebe olmanız imkansız . Ama bir an önce doktora gidin çok gecikme olmuş
Olmadı o günün ertesi günü şehir dışına gitti zaten. ya başka sitede kesin hamilesin yandın gibi şeyler söylediler korktum açıkcası. Evet baya geçikme oldu. Regl öncesi stresli bir dönemdeydim ve hava değişimide etki olabilir diye düşündüm. Ayrıca teşekkür ederim. Çizgi çok silik o yüzden 5.dk dan sonra bakmadım bile o teste

Haziranın 16sından bu yana adet olmadıysanız test böyle silik çıkmaz. Başka bir durum olabilir çok gecikmişsiniz. Bence bir doktora görünün.

Erken gebelik testleri yanlış çıkıyor genelde sen ona aldırma.

Son düzenleme:
10 günde idrara yansımaz. 10 günde belki kana yansır ama idrara 14 -15 gün geçmesi gerekir. Erken gebelik testleri yanlış çıkıyor genelde sen ona aldırma. Gecikmen için doktora git bence.
Normal kaset test doğru çıkar zaten bayağı olmuş. Birde 6 siniliskiyse ve 16 si regl ise. Ovulasyon dönemi dışında birliktelik olmuş çok düşük bir ihtimal yani hamile kalman. Eğer ki kafan karisiyorsa sağlık ocağında kan verebilirsin

Normal kaset test doğru çıkar zaten bayağı olmuş. Birde 6 siniliskiyse ve 16 si regl ise. Ovulasyon dönemi dışında birliktelik olmuş çok düşük bir ihtimal yani hamile kalman. Eğer ki kafan karisiyorsa sağlık ocağında kan verebilirsin
çok teşekkür ederim. Ya bir an korktum bir bilgim olmadığı için. içime su sepretiniz teşekkür ederim

X