hamilemiyiim acaba ???

bsra3449

Üye
Kayıtlı Üye
30 Temmuz 2013
58
0
Kizlar benim adetim 2 ay gecikmisti adet düzensizliği olduğu icin hamile olmama ihtimal vermedim ama bugün gün boyunca midem bulandi ama bi türlü cikartamadim en son dayanamayip zorla cikarttim ve kafam karisti acaba hamile olabilirmiyim yoksa bos yere evham mi yapiyoruum

...
Canim belki yedigin dokunmustur hemen kendini buna alistirma eger yoksa bebek insallah vardir ama test yapamdan anlayamzsin tatlim ben 25 haftalik hamileyim ama ne aserme ne mide bulantisi hic biseyim olmadi sukurler olsun o yuzden hemen test alip yap hem kendi merakin hemde benm merakimi gider tatlimmmmm

Anlasilan kendi kendime gelin güvey oldum desene canim ama cok tesekkur ederim yarin zaten test yapicaktim ama birine anlatmadan bu gece asla uyuyamazdim :)
Seninde hayirli olsun insallah allah simdiden uzun ömürler versin bebise :)

Anlasilan kendi kendime gelin güvey oldum desene canim ama cok tesekkur ederim yarin zaten test yapicaktim ama birine anlatmadan bu gece asla uyuyamazdim :)
Seninde hayirli olsun insallah allah simdiden uzun ömürler versin bebise :)

Amin rabbim sanada hayirli bi evlat nasip etsin insallah gonlune gore versin rabbim sen yarin yap testini bna ozele mesaj at meraktan olurum bn simdi benim olum olcak allahin iznile rabbim isteyen herkeze yasattsin bu duyguyu benim hamile oldugum kan testknde bile cikmamisti dusun artik tatlim sakin emin olmadan adet sokturucu falan icma bn gittigim doktorjn aklina uysaydim simdi karnimda ki melegimin hareketlerini hisedemezdim karamsarliga kapilmada cokta hamilelik moduna girme tatlim herseyin hayirlisi

Aksam bi tane adet söktürücü almistim ama eger hamileysem umarim bsey olmaz kiyamam ben ona canim benim yaa eee peki nasil anladin hamile oldugunu

Aksam bi tane adet söktürücü almistim ama eger hamileysem umarim bsey olmaz kiyamam ben ona canim benim yaa eee peki nasil anladin hamile oldugunu

Gittim hamile degilim doktorum dediki hamile degilsin sna adet sokturucu vereyim dedimki yok istemiyorum olursam olurum zaten dedim tmm dedi doktorumda neyse halendha adet olmadimsonra ardan bir hafta gecti tekrar gittim bitane dha test yaptirdm hamileyim cunku evde idrarda cikiyo hamile oldugum doktorumda sasirdi iste sukurler olsun simdo 25 haftalik hamileyim keske icmeseydin kafan gore tatlim

hadi yaa iyiki içmemişsin hapı rabbim bian önce kucagına almayı nasip eder inşallah canım
aslında bende hamile olmama o kadarda ihtimal vermiyorum ama bi umut işte..
3 yıldır evliyim bekarken adet düzensizliği vardı evlendim hala adet düzensizliği devam ediyo doktora gidiyorum dogum kontrol hapı veriyo süreklide kullanmak istemiyorum ama adetimi nasıl düzene sokucamıda bilmiyorum

Canim bende daha yeni evliyim sekiz aydir bende de vardi adet duzensizligi evlenmeden once 4 ay kullandim dogum kontrol hapini duzene girdi sukurler olsun ki amin canim insallah alirim kucagima ...

Keske benimde bian önce düzene girse baska bisey istemiyorun rabbimden ilerde cocugum olmaz diye cok korkuyorum canim surekli dogum kontrol hapini kullananlarinda cocugu olmuyomus diyolar yanlis bsey yapmak istemiyorum

Keske benimde bian önce düzene girse baska bisey istemiyorun rabbimden ilerde cocugum olmaz diye cok korkuyorum canim surekli dogum kontrol hapini kullananlarinda cocugu olmuyomus diyolar yanlis bsey yapmak istemiyorum

Bak tatlim benim verici olan allah dir kontrol hapi felan bunlar hikaye rabbim ol desin yeter zaten... hic kafana takma sakin bebeginin olmicani olmayacak diye dusunmen yanlis bilinc altina yerlestirme sakin hayirlisini iste mevlamdan olur zamani vardir ...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…