Hamilemi

Kumrlmmm

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
21 Şubat 2022
111
11
34
Arkadaşlar bi arkadaşim için srucam adet günunde bir kaç gün süren kahvereengi ve pembe leke gbi görmuş şuan adetine 1 hafta dan az var test ypiyoruz negatif arkadaşı kanda tuttuğu için kan testi ypamiyoruz böyle olupta geç olma ihtimali varmi veya başina böyle bişey gelen arkadaşlar yardimci olabilirmisiniz

Arkadaşlar bi arkadaşim için srucam adet günunde bir kaç gün süren kahvereengi ve pembe leke gbi görmuş şuan adetine 1 hafta dan az var test ypiyoruz negatif arkadaşı kanda tuttuğu için kan testi ypamiyoruz böyle olupta geç olma ihtimali varmi veya başina böyle bişey gelen arkadaşlar yardimci olabilirmisiniz
Adet günü geçer se tekrarlayın testi şuan eğer yerleşme kanaması ise testte cikmayabilir

10 veya 15 gün geçmesi lazım çünkü hamileyse bebeğin yerleşmesi lazım

Arkadaşınız evlimi evli değilse de korunmasız ilişki yasadiysa olma ihtimali olabilir veya bunun sitresine girdiyse sitres yüzündende olmaya bilir bir doktora gözüksün

10 veya 15 gün geçmesi lazım çünkü hamileyse bebeğin yerleşmesi lazım
Normalde ayin 19 u adet günü geçen ay 17 sinde leke leke gördü bi kaçgün sren şuan nerdeyse 1 ay olucak testler negatif acaba çikmayip adet gününden sonrami çikar

Normalde ayin 19 u adet günü geçen ay 17 sinde leke leke gördü bi kaçgün sren şuan nerdeyse 1 ay olucak testler negatif acaba çikmayip adet gününden sonrami çikar
Ben adet günümde hamile olduğumu öğrendim mesela 10/25 sipraili aldırdım 14/11 de hamileydim mesela bir muayene olsun doktora

X