Hamilelikten önce kullandığınız vitaminler nedir öneride bulunabilir misiniz 😊

sekeeeerr

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
25 Nisan 2023
49
15
27

Sizin için Maxijuno, eşiniz için Maxigo.. içinde folik asit çinko d vitamini ve daha bir sürü vitamin var.. bebek istiyorsanız mutlaka deneyin. Faydasını gören çok kişi var..

Mutlaka folik asit kullanmaya başlayın
Ben doktoruma söyleyince gerek yok biz folik asit i gebelikte sorun teşkil edene veriyoruz dedi ama şöyle bir şey var ki benim bildiğim kadarıyla gebelik düşünenler 3 ay önceden kullanabilirmiş benim doktorum neden vermedi ki

Ben doktoruma söyleyince gerek yok biz folik asit i gebelikte sorun teşkil edene veriyoruz dedi ama şöyle bir şey var ki benim bildiğim kadarıyla gebelik düşünenler 3 ay önceden kullanabilirmiş benim doktorum neden vermedi ki
Sırf folik asit eksikliğinden çocuğu spina bifida hastası olan arkadaşım var, dr bu durumu gebelik öncesi folik asit takviyesi almamasına bağlamış internetten bende araştırmıştım

Sırf folik asit eksikliğinden çocuğu spina bifida hastası olan arkadaşım var, dr bu durumu gebelik öncesi folik asit takviyesi almamasına bağlamış internetten bende araştırmıştım
Doktorum bana neden vermedi peki
Ve kullanmak istesem hangisini kullanmam gerekir folik asit eksikliği tahlilden anlaşılıyor mu

İnfo şase kullanıyorum. Ama doktorum hormon tahlilimede baktı bunu verdi içinde folikasit inasatol filan var, farklı bir doktora danışıp ona göre ilacınızı belirleyin bence

Sizin için Maxijuno, eşiniz için Maxigo.. içinde folik asit çinko d vitamini ve daha bir sürü vitamin var.. bebek istiyorsanız mutlaka deneyin. Faydasını gören çok kişi var..
Biz bu reçeteyi uyguladık ve aynı ay hamile kaldın fakat cok güçlü olduğu için pcos veya kisti olanlarda anormal yumurta uyarıyor. Dikkatli olmak lazım şuan kistim var.

X