Hamilelikte Yolculuk

E

elasena

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi elasena
slm kizlar,

Hamileligin ilk haftalarinda ucakla seyahat yapmak zararli mi????
Neler olabilir??? Düsük riski varmidir? Varsa ne kadardir???

• Konu Sahibi elasena
Canim bildigim kadariyla risk yok bir cok arkadasim ilk haftasinda hamile oldugunu bilmeden ucaga binmisti hic birsey olmadi yanliz makinelerden gecmememn lazim yani bunu gorevlilere lutfen soyle
hamile oldugunu yoksa cocuga zararli..

• Konu Sahibi elasena
bence bunun en doğru yanıtını doktorunuz vericektir,zira bana düşük tehlikem olduğu için özel otomuzla bile seyahate müsaade etmemişti doktorum doktorunuzla görüşmeniz en doğrusu....

• Konu Sahibi elasena
slm kizlar,

Hamileligin ilk haftalarinda ucakla seyahat yapmak zararli mi????
Neler olabilir??? Düsük riski varmidir? Varsa ne kadardir???

slm cnm

ben bu soruyu doktoruma sormustum cnm sende almanyadaymissin.doktorum hicbir sakincasi olmadigini sadece ucakta sürekli bol bol su icmem gerektigini soylemisti cnm

• Konu Sahibi elasena
canım eger ucak hava basıncına gırersee sorun oluyor benım doktorum ızın vermedı rısk alma dedı....

• Konu Sahibi elasena
canım benim... ben uzun yıllar thy de hosteslik yaptım....
bi çok yolcum hamile iken uçtu ... ve sağlık eğitimi alrken, 7. aydan sonra hamile kadınlar raporla uçağa bindiriliyor... diye bi bilgi almıştık....
ve bende uçak yolculuğu esnasında hamile birini gördüğümde hemen kaç aylık olduğunu sorardım... çok önemli çünkü... basınç altında uçtuğunuzdan ,basınç her bünyede farklı reaksiyonlar veriyor....bu da hamile bi hanımın 7. aydan sora erken doğum riskini arttırıyor... yani eğitimde öyle söylendi ve prosedürde 7. aydan sonra hamile hanımlardan uçmak için rapor istenecek diye bi ibare var...

• Konu Sahibi elasena

Canım ablammmmdelikafaduldenBen bunu bilmiyordummmmdelikafaduldenhostestinn demekdelikafaduldenHaRİKAA YAAAdelikafadulden Tamda sana yakışır ablam fıstıkkk gibisin maşallahhhopuyorumnanaktan

• Konu Sahibi elasena
Canım ablammmmdelikafaduldenBen bunu bilmiyordummmmdelikafaduldenhostestinn demekdelikafaduldenHaRİKAA YAAAdelikafadulden Tamda sana yakışır ablam fıstıkkk gibisin maşallahhhopuyorumnanaktan

OYY BALIM.. GERÇEKTEN Mİ BİLMİYORMUYDUN?:uhm:
bu gün ne çektin giyde görelim topiğine de koymuştum resmimi.. silmedilerse oradadır hala....kaydirigubbakcemile3

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…