hamilelikte vajinal mantar sorunu acil yardım!!!!!!!

gamzeozgul

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
23 Haziran 2016
4
0
kızlar 23 haftalık hamıleyım 2 aydır kaşıntı var vajinamda ilişki sonra daha da artıyo genital bolge temizleyici jel de bi işe yaramıyor kremın etkısı 1 gun suruyor sonra tekrar kısır dongu gıbı baştan başlıyo ne yapıcam bilemiyorum dr. nilbulen ve nerisona verdi ama bi faydası da olmuyor sadece yakıyor bu donemde bu durumu kökten ne temizler yardımlarınızı rıca edıyorum acilen.

Bende oldum enfeksiyon ve mantar doktor iğne verdi iyiyim simdi bes gün sabah aksam iğne vuruldum cok etkili oldu

Sirkeli su ile vajinayı yıkamak iyi geliyor diyenler var dene istersen. Ben de 8 haftalik hamileyim gebelikten önce vardı hala devam ediyor. Fitil kullandım ama geçmedi. Kaşıntı yok sadece yeşil akıntı var.

Bende oldum enfeksiyon ve mantar doktor iğne verdi iyiyim simdi bes gün sabah aksam iğne vuruldum cok etkili oldu
merhaba benim doktorum biraz rahat bir adam, ben de dün kontrole gittim epilasyondan sonra yanma oldu vajinamda ama ağda ile alakası var mı yok mu bilemedim doktoruma anlattım tahriş olmuşsundur dedi ve bana travacort verdi, ben de nerdeyse hamileliğimin ilk aylarından beri daha önce hiç olmayan oldukça yoğun yoğurt gibi bir akıntı var bu akıntıdan hiç şikayetim yoktu fakat 10 gündür yanma sorunuda eklendi ben mantar mı oldum acaba sadece tahrişmidir? bir de bebeğe veya doğuma etkisi var mı çok stres oldum :KK43:(

Sirkeli su ile vajinayı yıkamak iyi geliyor diyenler var dene istersen. Ben de 8 haftalik hamileyim gebelikten önce vardı hala devam ediyor. Fitil kullandım ama geçmedi. Kaşıntı yok sadece yeşil akıntı var.
sirkeli su florayı bozar mı?? ben de düşündüm ama birazda korktum

Mantar zaten bozulmuş flora demekmiş canım. Deneyenler var bir araştır istersen.
evet çoğu kişi yazmış akşam eve gidince bir deneyeceğim pamuğa döküp sürsek olur heralde bir de baticon süren varmış tamamen geçti yazıyor, ay hamile olmasam neyse koca karnımla nasıl başedeceğim bununla yıllarca geçmeyen varmış, ben de de hiç kaşıntı yok hafifi yanma var bir de akıntı tabi

Canım benim akıntı rengim yeşille sarı karısık gibiydi artık gittim doktora doktor dayadı iğneyi. Beş günde 16 iğne vuruldum. Şimdi çok iyiyim şükür. Bir de mantar olmuştum kaşıntı vardı cok kötü. Fitil kullanıyorum şu an. Eğer tedavi olmazsan asıl o zaman bebeğe zararı var. Süt kesiği varsa ve de kaşıntı kesin mantar var

Canım benim akıntı rengim yeşille sarı karısık gibiydi artık gittim doktora doktor dayadı iğneyi. Beş günde 16 iğne vuruldum. Şimdi çok iyiyim şükür. Bir de mantar olmuştum kaşıntı vardı cok kötü. Fitil kullanıyorum şu an. Eğer tedavi olmazsan asıl o zaman bebeğe zararı var. Süt kesiği varsa ve de kaşıntı kesin mantar var
canım iğneyi hamile iken mi oldun? ben de batıcon sirke ve kefir olayına girdim daha iyiyim ama yanma var hala akıntım beyaz ve kokusuz ama tabii mantarım , pazartesi doktor randevum var idrar tahlilide yaptıracağım , az kaldı hayırlısı ile doğsaydı kuzum

canım iğneyi hamile iken mi oldun? ben de batıcon sirke ve kefir olayına girdim daha iyiyim ama yanma var hala akıntım beyaz ve kokusuz ama tabii mantarım , pazartesi doktor randevum var idrar tahlilide yaptıracağım , az kaldı hayırlısı ile doğsaydı kuzum
Evet canım hamileyim su an iğne vuruldum penisilin grubu bir iğne ama sık diye gecti yani ben gün vuruldum enfeksiyon vardı o yuzden. Bir de kasıntı sorunum vardı. Fitilde kullandım simdi gayet iyiyim şükür. Ben sirkeye cesaret edemedim normal zaman olsa neyse de bebek icin enfeksiyon mantar durumları iyi degil

Ben de kronik bir vajinal mantar hastası olarak diyebilirim ki en başta bir bulaştıysa, ardından kendini devamlı hissettiren bir enfeksiyon.Ben de 7 haftalık hamileyim.Sana vaji flora kapsülü öneririm.Kaşıntıya ve akıntıya iyi geliyor.Ben memnun kaldım.

Merhaba 9 haftalık hamileyim. Sürekli tekrarlayan mantar enfeksiyonum var. Doktorumla konuştum ve ilk üç ay hiçbir ilaç kullanamayacağımı söyledi bebeğe zararı olurmuş. Ama enfeksiyon beni çok zorluyor,sıcakta sürekli akıntı ve arada kaşıntı ..:KK43:((

Merhaba Ayni durumdan ben de muzdaripim. 5 haftalık . Şuan kandindyaz mantarı oldum . Çökelek gibi akıntım var.. yarın acil gidecegim doktora.

X