hamilelikte seyahat

E

EU3

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi EU3
merhaba herkese,
daha önce bu konu tartışılmıştı..
fakat ben başlığı bulamadım
ben 7. ayın içindeyim ramazan bayramında ankaraya ailemin yanına gittim. hiç bir problem olmadı çok şükür
şimdi aklıma kurban bayramında tekrar gitmek düştü.
aslında onlar gelecekler çünkü o sıralar büyük ihtimal doğum iznine ayrılmış olacağım ama ben arkadaşlarımı akrabalarımı görmek için tekrar gitmek istiyorum
aranızda hiç doğum zamanı yaklaşmış olup da uzun yolculuğa çıkanınız var mı
sakın ayıplamayın beni arkadaşlar o kadar çok özlüyorum ki ankarayı ailemi arkadaşlarımı
öyle ha deyince atlayıp gideceğim bir yerde de yaşamıyorum. 9 saatlik yol var arada senağlama:a015::çok üzgünüm:
böyle durumda olan arkadaşlar ileri haftalarda seyahate çıkan anne adayları var mı aranızda

• Konu Sahibi EU3
yazmayı unutmuşum kurban bayramında 37 haftalık olacağım...

• Konu Sahibi EU3
Canım öncelikle doktoruna danışman gerek... Ama 37 haftalıkkende yol hiç çekilmez ki.. Benim şimdiden ayaklarım şişiyor..

Benim annemde doğumda beni sivasa çağırıyor... Doğumu sivasta yap diye.. Ama ben son haftalarda yolculuk yapmayı göze alamıyorum. Ne olur ne olmu. Yolda birde sancı tutarsa Allah korusun...

• Konu Sahibi EU3
benim en son uzun yolculuğum 7 aylıkkken oldu.bi problem olmadı.doktora danış ama büyük ihtimal çıkma diyecektir.37 hafta baya bi büyük.allah korusun kordon dolanması falan olabilir.çok sakıncalı.bence çıkma derim.bebeğinden önemli mi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…