hamilelikte rahim kalınlaşması

hayali

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Aralık 2009
80
0
mrb arkadaşlar rahim kalınlaşması olupta adet ya da hamile olan var mı aranızda...dr bana rahim kalınlaşması var dedi ama adette de olabilirmiş ve günüm3 gün geçti..sizce

Hamilelik te olabilir başka şey de...Adetlerin nasıl düzenli mi ? Çok kanamaların olur mu ? Üç gün geçtiyse test yaptırmadın mı ? Bir de uykuya eğilimin arttı mı ?

adet olmazsam kontrolum cumaya.son 3 ay dan beri filan ayın 3 ne oluyorum bu ay geçti..uyku ya eğilim çok yok...

bazen değişiyo ileri atıyo genelde ve en az 2 3 ay böyle devam ediyo(aynı tarih)

bazen değişiyo ileri atıyo genelde ve en az 2 3 ay böyle devam ediyo(aynı tarih)

Tarihin aynı olması önemli değil..Bazı aylar 30 bazı aylar 31 çekiyor ya....:) Bir iki gün de atabilir...Adet düzensizliğinde aylarca adet olamama var..Polikistik overliysen böyle adet düzensizlikleri olabiliyor..Anladığım kadarıyla adetlerin düzenli..Bana hamile değilsin gibi geldi ama yanılıyorumdur inşallah...Sağlıkla en kısa zamanda hamile kalmanı dilerim...

canım adetlerin düzenli anladığım kadarıyla rahim kalınlaşması adet zamanı v hamileyken oluyor yani her ikisi de olabilir ama 3 gün gecikmen var hamile olabilirsin bi idrar testi yapsan çıkar aslında

Aşırı adet kanamalarının olduğu zamanlarda da rahim kalınlaşması oluyor .....

canansever arkadasım korkulacak bır sey yok rahım kalınlasması kanamadan oluyor benımde basıma geldı ama ben 2 3 ayda bır adet olan bırıydım ve oldugum zamanda 10 13 gun surerdı bazen 5 ayda bır oluyordum sonra kanamam arttı bende ıhmal etmıstım bır ıkı ay doktorum gecıktın dedı hemen kurtaj yaptı kanama rahımın kalınlasmasından kaynaklanıyordu eger erken gıtseydım ılac tedavısı ıle halledecektı bu arada bu kurtajıolduktan 8 ay sonra hamıle kaldım 5+4 haftalık hamıleyım kendılıgınden oldu polıkıstık overde var anlayacagın korkma ama doktoruda ıhmal etme daha kotu sonuclar dogurur

evet arkadaşlar,kan testi 0.00 çıktı.yani bişey yok.....ama hala olmadımdr bu labaratuvardan şüpheliyim dedi..sizce günüm geçmesine rağmen 0 çıkması normal mi..daha önceleri yaptırdığım da 2 gün geçmesine rağmen bundan fazlaydı...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…