Hamilelikte Progestan kullanımı kaşıntı yapar mı

karen082

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
21 Mayıs 2024
32
7
26
Arkadaşlar merhaba.9 haftalık hamileyim düşük riskinden dolayı 1 aydır progestan kullandım ama kaşıntıdan ölüyorum yok böyle bir şey doktora gittim bana bir şey vermedi ılık duş ve nemlendir dedi ama ilacı bıraktığım halde semptomlar devam ediyor benim gibi klan var mı sizin nasıl geçti

Aylardır kullanıyorum ama kaşıntı yapmadı. İlk hamileliğimde, geçen yıl, kısa sürede çok kaşındım. Sanırım progestanla ilgisi yok. Sağlıkla alın kucağınıza

Arkadaşlar merhaba.9 haftalık hamileyim düşük riskinden dolayı 1 aydır progestan kullandım ama kaşıntıdan ölüyorum yok böyle bir şey doktora gittim bana bir şey vermedi ılık duş ve nemlendir dedi ama ilacı bıraktığım halde semptomlar devam ediyor benim gibi klan var mı sizin nasıl geçti
Fitil olarak mı kullanıyorsunuz? Ben doktoruma sorduğumda kaşıntıya akıntı ve koku, idrarda yanma eşlik ediyor mu diye sormuştu. Eğer etmiyorsa fitilden olabilir. Bende sadece kullandığım zamanlarda tatlı bir kaşıntı oluyor. Farkettim ki ilaç eridikten sonra atıkları kalıyor. Çok çok iyi yıkayın

Hayir kaşıntı yapmaz. İdrar yolları enfeksiyonu yada mantar üremesi gerçekleşmiş. Doktorunuzun değiştirip yeniden muayene olun. Gebelikte enf hafife alinmaz

Yapıyor canım bende 2 aya yakındır kullanıyorum doktorum krem verdi bazen onu sürüyorum geçiyor ama bazen de sürmeye üşeniyorum

vajinal alıyorsanız enfeksiyon oluşmuştur. ben bu yüzden sürekli ellerimi yıkayıp yerleştirdim ilacı. 8-17.haftalar arasında her gün kullandım. bir sorun yasamadım ben.

X