hamilelikte krampi onlemenin yolu

eylulum127

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Kasım 2007
72
0
kac defa ciglik atarak uyandim uykumdan kramplar yuzunden, sonra gecenlerde birsey farkettim.
aslinda hic bilimsel degil ama kramplar genelde biz yatakta gerilince giriyor, eger tam uyku halinde degilseniz ve gerildiginizin farkindaysaniz, ayaklarinizi dumduz germek yerine, ayakta durur gibi bukerseniz gerilirken, olasi bir krampi engellemis oluyorsunuz. Defalarca denedim ve olumlu sonuc aldim, sizlerle de paylasmak istedim.

krampların nedeni magnezyum eksikliğinden kaynaklanıyor.magnezyum içeren besinler tüketirsen kramplar azalacak hatta olmayacaktır.ben bu şekilde kurtuldum.

ben de gecelerı cıglıklarla uyanıyordum
hatta soyledıgın gıbı uykuya tam dalamadıgım ıcın artık gerılmek bıle benım ıcın hayal olmustu
ama doktorum kalsıyum ve magnezyum depoların bosalmıs deyıp ılac takvıyesı baslayınca azaldı kramplarım

2 defa oldubacak krampım dr.magnezyum ilacı verdi toz şklnde 2-3 gün aralıklarla içiyorum hiç şikayetim yok rahat rahat geriliyorum yatakta:)))

vallahi ben de çok çektim kramplardan doktor bana da magnezyum verdi işe yarıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…