Hamilelikte Kırmızı Lekeler

Noldbtt

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Kasım 2018
698
1.168
Merhaba henüz hamileliğin ilk trimesterindeyim. Son 2 haftadır karın, bacak, göğüs kısmında minik pütürlü kırmızı lekeler çıkmaya başladı çok az kaşıntı yapıyor. Doktorum alerjiden ya da hormonal artıştan kaynaklanabileceğini söyledi ben yine de yarın için dermatologdan randevu aldım ama çok sinirim bozuldu. Hamdolsun Rabbim hayırlısı ile bir cana anne olmayı nasip edecek (inşallah) ama vücudum şimdiden deli gibi değişmeye başladı. Her şeye farklı tepkiler veriyor. Sürekli yeni bir şey çıkıyor. Açıkçası ben de ne yapacağımı bilemeyecek durumdayım çok şükür şu an için yüzümde bir değişiklik yok (leke vs) ama bu gidişle bu kızarıklıklar her yeri istila edecek gibi geliyor Çok hassas cilt tipi olan arkadaşlar gebeliğiniz boyunca sizlere iyi gelen bir bakım ürünü oldu mu (çatlak kremi vs dışımda) ya da önerebileceğiniz doğal bir şey var mı?

Iki buçuk aylıkken başlaması kötü. Kimisinde ancak doğumdan sonra kesiliyor. Senin yapabileceğin pek birşey yok. Yediklerine dikkat et, tozlu ortamda bulunma, kaşıntı kremi al eczaneden, yağ ile masaj yap.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…