HAMİLELİKTE KASIK AĞRISI

ozlemm546

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
31 Mayıs 2024
80
35
26
merhaba ben 8 haftalık hamileyim ve hamileliğimi öğrendiğim andan itibaren hep bir kasık ağrım var doktorlar normal diyor ama çevremde kimsede böyle bişey yaşamamış hasta gibi hissediyorum artık bitmek bilmez bi regl ağrısı bunu yaşayan var mı hem tedirgin oluyorum hemde artık psikolojik olarak beni kötü hissettirmeye başladı hep ağrıdan dolayı bişey yapmaktan korkma oturma yatma hantallaştırdı beni

Benim ilk gebeligimde öyleydi hep sol mesanem ağrırdı.Dotkorlar normal demişti.

merhaba canım bende de aynı şekildeydi. hatta bacak damarlarım bile zonkluyordu regl olacakmış gibi ama korkma cidden dedikleri gibi büyüme ile alakalı. bu ağrılar da da belli bi haftadan sonra geçiyor ben şu an 12. haftadayım. O ağrılar bende 10-11 gibi anca geçmişti.

herkesin hamileliği de farklı geçer bence herkesi vücut yapısı bir değil. bende öyle olmadı diyenlere de aldırma sadece doktoruna güven

Hamileligimin ilk gününden 28.
Haftaya kadar kasık ağrısı çektim 28.haftadan sonra geçti sizi yataktan fırlatacak kadar değilse gayet normal bebegin yerleştiği yerle de ilgili sanırım biraz benimki asagidaydi sonra yukarı çıktı ondan sonra geçti. İdrar tahlillerinizde enfeksiyona yoksa sorun yoktur:)

Rahim genişlediği için normal ama şiddetli bir ağrı varsa doktora gidin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…