Hamilelikte Karın Şişliği Nasıl Olur

semaden

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2022
42
2
...........

Son düzenleme:
Son ilişkimin üzerinden iki ay geçti. İlk ay sonunda kan testi negatif çıktı. Üzerine iki kere adet oldum fakat alt karnım o günden bu yana yemekten sonra aşırı şişiyor inmiyor. Gaz veya mide bulantısı hissetmiyorum. Doktora gittim bir şey çıkmadı. Mide ilacı verdiler fakat etki etmedi.
Ertesi gün hapının bu gibi yan etkileri olabilir mi? Hamileliğin kanda çıkmama gibi bir durumu var mıdır?
Aklınızdan hamileliği çıkarırsanız problem çözülebilir . Psikolojik veya hapın yan etkisidir

Aklınızdan hamileliği çıkarırsanız problem çözülebilir . Psikolojik veya hapın yan etkisidir
aslında aklımda hamilelik yok ama belirtiler geçmeyince ve halsizlik yaşayınca sitedede adet görüp hamile olanları duyunca aklıma geldi

aslında aklımda hamilelik yok ama belirtiler geçmeyince ve halsizlik yaşayınca sitedede adet görüp hamile olanları duyunca aklıma geldi
Onu yaşayan insanlara belli başlı belirtilerde eşlik ediyor , karın da oluşan şişlik tek başına bir belirti değildir ha çok şüpheniz varsa bir daha test yaptırın . Burada ki kimse net birşey söyleyemez size .

Onu yaşayan insanlara belli başlı belirtilerde eşlik ediyor , karın da oluşan şişlik tek başına bir belirti değildir ha çok şüpheniz varsa bir daha test yaptırın . Burada ki kimse net birşey söyleyemez size .
ne gibi belirtiler eşlik ediyor? Testi 2 kez yaptırdım 2 hafta arayla ilişkiden 3-4 hafta sonra ultrasonla da bakıldı ama erken oldugu için ultrasonda çıkacağını sanmıyorum.

benimde gün içinde esnemelerim arttı, ara sıra gelen baş ağrılarım var özellikle aç kaldıgımda baş ağırısı ve mide bulantısı oluyor yemeklerde sorna hıçkırık tarzında hazımsızlığım oluyor.

X