hamilelikte kanama

zarifeee

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Kasım 2008
55
5
günaydın arkadaşlar 6 haftalık hamileyim dün doktora gittim alttan muane etti herşey normal dedi keseyi gördük eve geldim br iki damla pembe kan geldi çok korkttum doktoru aradım progestan kullanmamı istirat etmemi söyledi gidene kadar bişey yoktu neden oldu anlayamadım bugun çok iyiyim ağrı ne yok sizce normalmi çok korkuyorum

canım pembede olsa kanaman dikkat et mümkün olduğunca yat ve iyi beslen doktorunlada irtibatını kesme bi daha gelirse tekrar git inşallah kötü bişey olmaz allah tamamına erdirsin canım

Bende de 18.haftada ilk başlarda senin gibi çok az kanamam oldu,bişey olmaz deyip dr.gitmedim
çevremdekilerde önemli bişey değildir dedi.2-3 gün sonra kanamalar çoğalınca dr.a gittim
oda önemli bişey olmadığını söyleyip yatıp dinlenicen dedi ve 19.haftam bitmişken düşük yaptım.

ben de aynı şekilde düşük yaptım herşey normalken az bi kanamam geldi düşük iğnesi yaptırdım ilaç kullandam ama iğneyi yaptırdıktan bir iki saat sonra bebeğim düştü çok dikkatli ol iyice dinlen umarım senin bebeğine bişey olmaz allah yardımcın olsun ve rabbim bebeğini korusun!!!!!!!!!!

Merhaba
bu şekilde bir başlık bulunca yeni bir başlık açmak istemedim

ben 7 haftalık hamileyim.
Dün sabah kahverengi lekelenmem oldu.hemşiremi aradım kırmızıya dönmezse sorun yok dedi..gün boyu az az devam etti
gece tam yatıcakken.tuvalete gidince gördüm.kırmızı kan gelmiş biraz.
Hemen acile gittim.nöbetçi doktor alttan ve vajinal ultrason ile muayene etti.
Kalpi atıyordu çok şükür.kanama lekelenme tarzında ama rahimden geliyor dedi.
Ben zaten tüp bebkle hamile kaldığım i.in progesteron iğnesi kullanıyorum.
O yüzden sadece dinlen dedi
gece bir daha hiç gelmedi kan.

Bu şekilde olupta allah korusun sonradan aniden bebeğini düşüren varmı?
Sabahta baktım hiç kan yok.yani sadece 2-3 damla geldi sayılır.ama resmen kırmızıydı
çok korkuyorum arkadaslar.
Her bebek annesi için özeldir
ama 3.5 senelik bir uğraş,tüpbekle elde ettim,ilk bebeğim acayip kokuyorum ben:KK43:((

X