Hamilelikte Kanama

Aleynaaaaaaaaa

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
17 Mayıs 2024
6
0
22
Merhaba, 9 haftalık hamileyim
7 haftalıkken kanamam oldu, doktorum progestan ilaçı verdi, 2 gündür kanamam yoktu, şimdi yine başlayacak gibi çok az pembe akıntım var. Bu durumu yaşayanlar var mı ? 1,5 yaşında kızım var sürekli kucakta duruyor, ağır kaldırdığım için olabilir mi ? Lütfen yardımcı olun . ❤️

7 haftalıkken kanamam oldu, doktorum progestan ilaçı verdi, 2 gündür kanamam yoktu, şimdi yine başlayacak gibi çok az pembe akıntım var. Bu durumu yaşayanlar var mı ? 1,5 yaşında kızım var sürekli kucakta duruyor, ağır kaldırdığım için olabilir mi ? Lütfen yardımcı olun . ❤️
Geçmiş olsun kontrole gitseniz daha iyi olur🌸

Canım nasıl bir kanama kahverengi leke mi kırmızı mı

ben gitmiştim herşey normal olduğunu söyledi, ama hala tedirginim, ilk hamileliğimde böyle şeyler yaşamadım, perşembe günü yine doktordayım
Ya sorma canım ben de 5 6 kere gittim kesenin etrafında kanama var benim bu sefer farklı bir doktora gideceğim detaylı ultrason cihazı olan umarım güzel sonuçlar çıkar çok yıprandım çünkü

X