Hamilelikte kan testi

izk

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
11 Haziran 2024
14
2
26
Merhabalar ben son ilişkiden 12 gün sonra kan testi yaptım negatif çıktı
Kan testi için 12 gün yeterli bir süre sanırım olsaydı çıkardı değil mi yardımcı olurmusunuz

gec döllenme olabilir. eğer regl olmazsanız 5-6 gün sonra tekrarlarsınız

Kan testi için 12 gün yeterli bir süre sanırım olsaydı çıkardı değil mi yardımcı olurmusunuz
Hayır canım yeterli olmaz biraz daha bekle bence. Bazen geç döllenme olabiliyor ve kan sonuçları negatif çıkabiliyor. Benim de test günümde negatif çıkmıştı ama üç gün sonra idrarda pozitif sonucu görmüştüm.

Hayır canım yeterli olmaz biraz daha bekle bence. Bazen geç döllenme olabiliyor ve kan sonuçları negatif çıkabiliyor. Benim de test günümde negatif çıkmıştı ama üç gün sonra idrarda pozitif sonucu görmüştüm.
Ama sonrasında birdaha ilişki olmadı geç döllenme sürecin uzun sürmesi mi yoksa sonraki ilişkilerden mi oluyor onu bilmiyorum son ilişki 12 gün önce olmuştu geç döllenme mantosunu anlamadım 🙏

Çok teşekkür ederim geç döllenmeyi tam olarak bilmiyorum sperm yumurtayı geç mi döllüyor yani süreç uzun mu sürüyor demek
sperm içeride 72 saat canlı kalabiliyor. eğer bu süre içerisinde yumurtlarsanız yine dölleyebilir yumurtayı. o yüzden bekleyin bence bi kaç gün daha en azından kesin sonuc olur

Siz ilişkiye girdiğinizde yumurtanız yoksa döllenmez yani siz 12 gün önce ilişkiye girdiniz yumurtanız yoktu döllenmedi ama spermler sizin vücudunuzda 72 saate kadar canlı kalabiliyor 2 gün sonra yumurtladınız diyelim içerde de sperm vardı 12 gün önceki ilişkinizden kalan bu şekilde geç döllenme oluyor. Regl olmadığınız sürece şansınız var hala

Siz ilişkiye girdiğinizde yumurtanız yoksa döllenmez yani siz 12 gün önce ilişkiye girdiniz yumurtanız yoktu döllenmedi ama spermler sizin vücudunuzda 72 saate kadar canlı kalabiliyor 2 gün sonra yumurtladınız diyelim içerde de sperm vardı 12 gün önceki ilişkinizden kalan bu şekilde geç döllenme oluyor. Regl olmadığınız sürece şansınız var hala
Çok teşekkür ederim 🙏🙏🙏

X