Hamilelikte kan değeri düşük çıkıp, sonra yükselen var mı ?

benim adetime 2-3 gün kala değer 6,57 di sonra yükseldi..senin adetin geçti mi yoksa var mı daha? en garanti yol iki gün sonra tekrar test yaptırman.hayırlısı olsun inşallah.

Benim yumurtlamadan sonra 12. günde 5,76 çıktı. Daha sonra 2 günde bir katlandı ama, maalesef biyokimyasalmış düşük oldu...

benim adetim 15 gün gecikmişken bir nokta küsür çıktı
adet söktürücü kullanıp hala regl olmayınca doktora gittiğimde hamile olduğumu öğrenmiştim
şok üstüne şokyani
reglin geciktiyse, yumurtlaman geciktiyse geç döllenme olduysa vs vs herşey olabilir ama bu tabi çok ekstrem bir durum..

Allah gönlüne göre versin arkadaşım

gecen ay 17 sınde oldum her ay 3 gun once gelır daha dun yaptrdım ama negatftı bı kac gun bekleyıp tekrar yapmasmmı kı cok agrımda war sağ tarafım agrıo cok ama hala hastalanmadım

yani adetin 14ünde gelecekti normalde, 3 gün geçtikten sonra 2 çıktı? bikaç gün daha bekle bakalım. geç döllenme başlıkları var istersen bi göz at.

inş. oledır ya bu ılk deneme fazlada umıtlenmek istemıorum ama bi umut beklıorum

benim adetim 15 gün gecikmişken bir nokta küsür çıktı
adet söktürücü kullanıp hala regl olmayınca doktora gittiğimde hamile olduğumu öğrenmiştim
şok üstüne şokyani
reglin geciktiyse, yumurtlaman geciktiyse geç döllenme olduysa vs vs herşey olabilir ama bu tabi çok ekstrem bir durum..

Allah gönlüne göre versin arkadaşım

canım ya benim 16sı adet olmam gerekiyordu ama olmadım 17sinde kanda baktırdım 0.49 çıktı boş yani ama hala regl olmadım adet söktürücü kullanıyım diyordum ama seni okuyunca acaba demeye başladım biraz bekleyip tekrar kandamı baktırsam

X