Hamilelikte heyet raporu alanlar

kimimkibenn

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
23 Ocak 2023
1
0
28
Merhaba arkadaşlar, 15 haftalık hamileyim. 12.haftamda yoğun kanamam oldu. Bi gün hastanede kaldım. Kanama durduruldu fakat öğretmenim. Dersleri sınıf hakimiyeti açısından ayakta anlatmak zorundayım. Ayrıca nöbette var. Yönetmeliğe göre 24.haftadan itibaren nöbet tutmama hakkımız var. Öncesinde yok. Ücretsiz izne ise 32.haftada ayrılabiliyoruz. Uykudan uyandıran kasık ağrılarım oluyor. Riskli gebelik olduğunda heyet verilebiliyor. Doktordan heyet raporu istedim devam etmediği için veremiyoruz dedi. Böyle süreç yaşayıp özelden heyet alabilen var mı? Nasıl bir yol izlediniz? Bulunduğum ilde özel hastane yok. Eğer özelde almak daha kolaysa başka şehire geçip oradan alacağım.

Canım naptın acaba nasıl bir yol izledin heyet raporu alabildin mi

İl dışından aşınan raporlar kabul edilmiyor bir hocamız bu konuda ciddi sıkıntı yaşamıştı.

Kasık agrılarınızın çok oldugunu ayakta uzun süre durduğunuzu söylediniz mi ? Kendi raporlarınızı kullanın bitince yine agrılarınız devam ederse mecburen yine rahatsızlanırsanız heyet vermek zorunda kalacak

Psikiyatrik, Anksiyete rahatsızlığım var antidepresanlar ile ayakta durmaya çalışıyorum Heyet Raporu alabileceğim bir yer varmı Psikiyatri olursa daha iyi olur lütfen özelden mesaj da yazabilen olursa

Merhaba, özel hastaneden heyet raporu almak için kadın doğum harici başka bir branş görmesi gerekiyor mu? Alan arkadaşlar yardımcı olabilir mi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…