Hamilelikte Hastalık!!!!

konyagelini_

Üye
Kayıtlı Üye
3 Eylül 2016
149
134
28
Merhaba arkadaşlar ben birşey merak ediyorum hamileyken grip, diş ağrısı, veya çeşitli hastalıklar gecirirsek nasil bir tedavi mumkun? Bizim icin serum, igne yada ilaclar var mi?

Doktorum her dönem parol içebilirsin demişti. Romatizma var bende de ve şuan ölüyorum sanırım

Merhaba arkadaşlar ben birşey merak ediyorum hamileyken grip, diş ağrısı, veya çeşitli hastalıklar gecirirsek nasil bir tedavi mumkun? Bizim icin serum, igne yada ilaclar var mi?
Mümkün olduğunca kendin geçiriyorsun hastalığı. Enfeksiyon oldugum icin iğne vuruldum zararlı olmayan. Ama onun dısında agrı kesici bile içmedim bebegim zarar görecek diye.

dişi doktorun ıznı olmadan tedavı edemıyolar zaten grıp felan olursan dogal seylerle ıhlamur lımon v.s gecırmek zorundasın agrın oldugu zaman gunde 4 taneye kadar parol ıcebılırsın ama cok asırı sıddetlı agrıda acile gıdıp parolun serumunu yemelısın başka turlu dayanılmıyo malesef en ufak bı rahatsızlıgın olsada kendın tedavı uygulamak yerıne doktora gıtmelısın gebe oldugunu soylemeyı kesınlıkle unutmamalısın hamılelere gore tedavı uyguluyolar zaten

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…