Hamilelikte gece WC 🚽 sorunu :(? Yardim

Nida1234

Üye
Kayıtlı Üye
19 Ocak 2024
245
49
30
Arkadaşlar 24haftalik hamileyim ve son 1 haftadir sabah 03-05 arasi kalkiyorum wcye
Tekrar uyumakta cok zorluk cekiyorum. Çalışıyorum ve sabahlari 6.30da saatim çalıyor tam tekrar derin uyumusken tekrar uyanmak insani çileden çıkarıyor

Tüm gün bu uykusuzlukla beraber mide bulantisi ve terleme çekiyorum (normalde mide bulantim pek olmadi hamilelik sürecimde).

Akşamları saat 20den sonra su içmesemde uyaniyorum ;(((( Sizdede böylemi? Varmi çözümü? Düzelirmi yoksa hep böyle mi devam eder ((

Bende 23 haftalık hamileyim.
Bir kaç damla içsem sanki litre içmiş gibi hissediyorum.
Gece gündüz fark etmiyor sürekli wcye gidiyorum

Ahaha aynı bende canım maalesef.
Ama şükür ofistekiler anlayışlı bu konuda.
Yapacak birşey yok sanırım.
Minikler gelene kadar devam
Insan deli gibi oluyor
Yinede sükur halimize..
Bu uykusuzluk insanin yüzünu balon gibi yapiyor
Hersey guzel gitsinde insallah

Üzgünüm ama hep böyle olacak. Doğumdan sonra da bebeği beslemek için gecede birkaç defa uyanacağımız için alıştırma oluyor gibi düşünün. Gece 4 defa uyanıyorum çişe. Her uyandığımda da aşırı susamış olduğum için bir iki yudum içiyorum.

Birebir benim tarifim bu. Bir de üstelik kasıklarım böbreklerim ağrımış oluyor geceleri alt tarafı kaç saat uyudum da gitmediysem sanki Bulantı ve terleme için gebelik şekerinin takibi ve kansızlık takibi de önemli. Bana da şeker sıkıntı çıkarıyor son günlerde.

Ayyy yandik desene

Ayyy ayni gercekten böbrekler sisiyor gibi tuhaf birseyler oluyor, gunlerdir wcye gitmiyot gibi.. şeker değerlerim normal dediler en son malum havalarda sicak hala..

Ayyy ayni gercekten böbrekler sisiyor gibi tuhaf birseyler oluyor, gunlerdir wcye gitmiyot gibi.. şeker değerlerim normal dediler en son malum havalarda sicak hala..
Evet evet. Hayır tuvalete gittiğimizde de tatmin edici bir işeme performansı olsa içim yanmayacak. O kadar sıkışmış gidiyorum zorla birkaç damla uykumu böldüğüme değmiyor gibi

Dun cok sukur gunler sonra ilk defa normal uyudum dunya varmis.. elim yuzum normal oldu. Insallah hep böyle guzel uykularimiz olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…