Hamilelikte erkenden nefes darlığı yaşayanlar

bayanacizane

Üye
Kayıtlı Üye
2 Mart 2024
469
84
Arkadaşlar 20 haftalık hamileyim nefes darlığı yaşıyorum kalpte akciğerde bi şey çıkmadı nefes açlığımı esneyerek gidermeye çalışıyorum benim gibi olan var mı :KK43:

Bir dönem olup bir dönem geçebiliyor o ya. Bebeğin durduğu yerle ilgili olabilir belki çok baskı yapıyordur. Bir süre sonra vücut adapte olunca geçebilir canım. Zaten 20den özellikle 24ten sonra her hafta yeni bir icat çıkıyor 🥹

Bir dönem olup bir dönem geçebiliyor o ya. Bebeğin durduğu yerle ilgili olabilir belki çok baskı yapıyordur. Bir süre sonra vücut adapte olunca geçebilir canım. Zaten 20den özellikle 24ten sonra her hafta yeni bir icat çıkıyor 🥹
İnşallah geçici bir durumdur ya sekiz dokuz aylık olunca ne olucak bilmiyorum :KK43:

İnşallah geçici bir durumdur ya sekiz dokuz aylık olunca ne olucak bilmiyorum :KK43:
O korku hepimizde oluyor ya mesela 2 gün belim ağrısın eyvah daha 8.-9. ayda iyice ağırlaşınca napıcam yürüyemem bile falan diyorum ben de 😂 Bir de yediklerinize dikkat edin. Mesela ben dün mercimek çorbası içtim yemekten önce, yatana kadar ne nefes alabildim ne de sağdan sola dönebildim çok kötüydü yani. Şiştikçe şişti sanki midemde karnım bir anda davul oldu 🥹

X