Hamilelikte Epilasyon

C

Ciklett

Ziyaretçi
Bayanlar son 1.5 ayımdayım. Bundan sonra epilasyon için neler yapılmalı veya yapılmamalı..bu güne kadar hep ağda kullandım. yardımlarınızı bekliyorum.CADIARZU

bir sakıncası olacağını sanmıyorum.ağdaya devam edebilirsin.....

benimde doğumuma 2 ay var ağda kullanıyorum bi zararı olduğunu düşünmüyorum

bencede en ideali bu.. bir zararı omamalı .üstelik daha uzun süre rahat ediliyor.

hamileliğimin ilk haftasından beri epilasyon makinesini bıraktım ve ağda kullanıyorum..ayrıca gebelikte göbek bölgemde de tüylenme oldu ..orayı bile ağda ile alıyorum ..bir zararı yok bence..

bencede ağdanın bi zararı olcağını sanmıyorum.en güseli ve en temizi ağda

bayanlar Son 1.5 Ayımdayım. Bundan Sonra Epilasyon Için Neler Yapılmalı Veya Yapılmamalı..bu Güne Kadar Hep Ağda Kullandım. Yardımlarınızı Bekliyorum.cadiarzu
Canim Her Ne Yapiyosan Ona Devam Et Belki Göbeğinden Rahat Yapamiyosundur Yani Fazla Eğilip Bükülme Ve Kendini Kasma Bunun Içinde Bir Ağda Salonuna Git Ve Orda Yaptir Derim Rahat Edersin Ben öyle Yapiyorum Hiç Problem Olmaz

Teşekkür ederim kızlar..fakat yaşadığım yerde öyle ağdacılar yok malesef..ve kendimden başkasının yapmasındada rahat edemiyorum :KK43:

Elektrikli epilasyon aletlerinin bi zararı olurmu bebek açısından kızlar ben kullanıyorum

X