Hamilelikte enfeksiyon

gulsahgh

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
4 Mayıs 2024
96
14
26
Merhabalar bugün doktor kontrolum vardı 27+4 günlüğüm doktor azicik enfeksiyon var dedi ama ilaç vermedi bende bazen enfeksiyon bebeğe geçiyorya sıkılıyorum bir şey olur mu diye

bol su tüketin, c vitamini alın. enfeksiyon düsükse vücut kendi kendine atıyor ilaca gerek görmüyor doktorlar. gecen ay bana da aynısı oldu

Merhabalar bugün doktor kontrolum vardı 27+4 günlüğüm doktor azicik enfeksiyon var dedi ama ilaç vermedi bende bazen enfeksiyon bebeğe geçiyorya sıkılıyorum bir şey olur mu diye
Takipli olun ihmal etmeyin haftaya tekrar tahlil verin mutlaka

Daha yolumuz var , bende 26. Haftadayım ara ara enfeksiyon çıkıyor ama bir defa tek toz ilaç vermişti geçmiş haftalarda. Gebelikte antibiyotik çok gerekmedikçe vermek istemiyor doktorlar, hem bebek için hem de anne vücudu ilaca alışmasın gerekli durumda verildiğinde daha etkili olsun diye. Daha yeni doktora gittim ilaçlık seviyede değil bol bol su iç geçer dedi. Farkedersiniz zaten bol su içtiğiniz gün ile az su içtiğiniz günün farkını. Benim özellikle sabah saatlerinde enfeksiyon hissiyatı oluyor sarı akıntı, hafif vajinal sızı ve idrarda koyuluk. Su içmeye başlıyorum hemen, öğleye kadar bir kaç defa lavaboya çıkınca geçiyor. Birde ayaklarınızı sıcak tutun daha kolay geçer.

İlaç vermiş toz ilac suda eritmeli urocare diye bir ilaç onu kullanacagim sizde onumu kullandınız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…