Hamilelikte çok kötü kokulu akıntı

beliscan

Üye
Kayıtlı Üye
3 Ocak 2014
9
0
34
arkadaşlar merhaba,

10 haftalık hamileyim ve hamileliğimin yaklaşık 6. haftasından beri çok kötü kokulu akıntı sorunu çekiyorum. Öyle ki bir giydiğim pantolonu, taytı vs. yarım gün bile giyemiyorum. Oturduğum yerde azıcık hareket etsem burnuma kötü kokular geliyor. İç çamaşırımda beyaz renkli ve peynir kesiği gibiği görünüyor. Doktoruma sordum, ona daha sora bakacağız dedi. İkinci gidişimde de yanımda kayın validem olduğu için soramadım.

Bu konuda bildiğiniz bir çözü yolu var mı? Bir dahaki kontrolüm haftaya ama sabredemedim .

Canım bebeğin hayırlı olsun Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin. Yanma ve kaşıntın var mı peki muhtemelen ya enfeksiyondur ya da mantardır benimde akıntım olmuştu ama kokulu değildi doktor bol bol su içmemi söylemişti. Kokulu olsaydı enfeksiyon olabilir demişti. Bence ihmal etme doktoruna gittiğinde mutlaka söyle.

Çok teşekkür ederim canım iyi dileklerin için. Yanma ve kaşıntı yok Allahtan. Doktor sonra bakıcaz dediği için çok ısrar edemedim. Bir de eşim yanımdaydı, eşimin yanında doktorun muayene etmesini istemedim. Ama bu gidişimde muhakkak sorucam canım.

Canım o zaman doktorumun bana söylediğini bende sana söyleyeyim bol bol su iç ihmal etme gerçekten çok işe yarıyor.

hamilelikte kokulu alıntı iyi değildir, hele ki peynirimsi bir akıntın varsa kesin mantar ve enfeksiyonun var, bir an önce git testini yaptır, ve tedaviye başla, bu hamileliğimde ben de çok fazla enfeksiyon problemi yaşayıp ilaç kullanmak zorunda kaldım. Üstelik bende hiç kooku yanam kaşıntı olmadığı halde her tahlilimde enfeksiyon çıkıyordu, kesinlikle tek çözümü ilaç ve sonrasında bol su. günde 2,5 lt su iç.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…