hamılelıkte bulantı nasıl???

what a woman want?

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
1 Şubat 2008
143
3
arkadaslar hamılelıkte bulantı cok mu oluyor yanı agır sekılde bulanıyormu mıdenız yoksa hafıfmı oluyor bulantılar benımde bulantım var ama hafıf sıddetlı degıl...hamıle degılım ama bugun test yaptırdım aksam 3 den sonra alıcam sonucu...

canım o kişide kişiye değişiyor bende hamiş değilim ama birçok kişiden dinledim hepsinin farklı farklı birde inşallah hamişsindir arkadaşım listemize birini daha ekleriz hamiş olarak inşalah bizlered haber ver bak şimdi bende heyecanlandım nasıl seviniyorum hamiş haberi duyunca bir bilsen allahım hayırlısını nasip etsin inşallah

belenycım hemserım benım.test yaptırdım ama ıdrar dr kan vermedı bakalım sonuc ne olucak bır gun adet gıbı oldum geldı gelmedı gıbıydı zaten bugunde yok bısey damla gıbı tuvalete cıkınca gelıyo normalde yok.hayrte bısey acaba yumurtalıklarımda bı sorunmu var hıc bole bıseyle karsılasmadım.artık bebek degılde neden adet olamıyorum dıey dusunuyorum ıkı aydır cunku 8 aydır dene test yap hoppp gelsın mısafırler 1 haftalıgına sonra gıderler yıne dene yıne dene.sonra tekrar yıne gelırler

bulantı kişiden kişiye değişiyor. kimisi 9 ay boyunca bulantı olur. kiminde hiç olmaz.
benim hamileliğimde hiç olmamıştı bulantım.5 haftaya kadar anlamamıştım hamişliğimi..

canim insallah hamilesindir beklemek cok zordur simdi sana cunku ben de su anda bekliyorum...ben bir dusuk yaptim o hamileligimde benim ilk once bulantim baslamisti ve gunun her saati beni cok rahatsiz ediyordu kusmuyordum ama yine de vardi yani..normal mide bulantisiydi ac veya tok farketmiyordu bana hep bulaniyordu...ama kisden kisiye degisir bunu da unutmamak lazim...kiminde cok olur kiminde hic olmaz...

ama insallah hamilesndir hayirli haberi vermeyi unutma sakin biz tmm mi:))))

amanınn benim bir bulantım oldu hamileyken evlerden ırak günüm geçmeden başlamıştı 4 ay tam tamına sürekli kustum :S

hamis olmadigim icin bilmiyorum ama sanirim piskolojik olarak kendimde belirtiler goruyorum ama hep negativ cikiyor ama kisiden kisiye degisir sanirim cunku ablamlarda mide bulantisi gormedim hic ama annemde olmustu :s

X