Hamilelikte bel ağrısı

cano123

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
29 Haziran 2024
8
0
27
Daha yeni hamileyim ama çok şiddetli bel ağrım oluyor sizce normal mi ? Başka hiçbir belirti de yok ..

Rahim genişlediği için bele vuran ağrı oluyor başlarda. Sen bir de sonlara yaklaşınca gör bel ağrısını :)
Daha önce de düşük yaptığım için korkuyorum açıkçası 😏 sadece bel ağrım var başka belirtide yok. Doktor randevum da 10 temmuzda inşallah o zamana kadar bebeğim benimle kalır .

Daha önce de düşük yaptığım için korkuyorum açıkçası 😏 sadece bel ağrım var başka belirtide yok. Doktor randevum da 10 temmuzda inşallah o zamana kadar bebeğim benimle kalır .
Kanama yoksa korkma benim de çok bel ve kasık ağrım oldu ilk 3 ay çok zor geçmişti

Haşimato hastasıyım ve vitamin değerlerim de düşük . Hamile olmadan önce hapa yeni başlamıştım , diğer bebeğim de gelişmediği için düşmüştü .
Doktor önlem almadı mı tüm bunlar için? Bilgim yok bu konularda üzgünüm umarım sorunsuz geçer hamilelik :KK43:

doktorum bana 2 gün ara ara regl sancım olunca progestan yazdı. ilacı kullanmaya başladıktan 2 gün sonra çok ciddi bel ağrım olmaya başladı. 7.haftadaydım. denk mi geldi yoksa ilaçtan mı anlamadım ama su an hala ilaca devam ettiğim halde bel ağrısı yok. ama o ara öldürcek beni ağrılar sandım 😂 hatta doktorumu arayıp progestanı kesmek istediğimi söyledim ama izin vermedi en azından bir kutuyu bitir dedi 🙄 neyseki gecti 😂

bence sıkıntı etmeyin. gayet normal rahim genişliyor, tüm bedenimiz yenidenşekilleniyor resmen 😂

X