Gebeliğe Hazırlık Hamilelikte aşırı kusma ve bulantı

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

halemm

Herşey ALLAH'tan
Kayıtlı Üye
14 Mayıs 2018
309
162
arkadaşlar merhaba aşırı mide bulantısı kusması olanlar bir çözüm buldunuz mu ne yapsam olmadı doktor ilaç verdi pek kullanmak istemiyorum bulantısı olanlar yada konu hakkında bilgisi olanlar yazın da konuşalım

arkadaşlar merhaba aşırı mide bulantısı kusması olanlar bir çözüm buldunuz mu ne yapsam olmadı doktor ilaç verdi pek kullanmak istemiyorum bulantısı olanlar yada konu hakkında bilgisi olanlar yazın da konuşalım
Ben leblebiyle atlatmıştım canım dene istersen

Bende o haftaları çok kötü geçirdim ilaç olmasa bitmiştim çalışamıyordum. Aç kalmayacaksın başka çözümü yok gibi benim hala bulantılarım az az var aç kalınca azıyor

Merhaba canım, benim bir arkadaşımın da ilaca rağmen geçmeyen kusması vardı bu kadar şiddetli ve geçmiyorsa karaciğer enzimlerine bakalım demiş doktor ve sonuç olarak karaciğer enzimleri yüksek çıkmış. Onları düşürünce bulantı kusması da geçmişti. Aklında bulunsun. Okuyanlara da bir fikir olsun diye yazayım dedim.

Ya ilaçta pek kullanmak istemiyorum ama ne yersem çıkarıyorum başım sürekli dönüyor tekrar gidicem olmadı doktora

X