Hamilelikte adet kanaması gibi kanama olurmu

boncukmm

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
18 Ağustos 2024
3
1
20
merhaba bana yardımcı olur musunuz çok tedirginim 1 buçuk aydır adet olmuyorum 3kere idrar test yaptım 2.3hafta önce kan testi yaptım 90 çıktı dün de yaptırdım 10.000 çıktı ama gece adet olur gibi kahverengi bir şey geldi hamile mi değilim bu neden oldu acaba

Kan testininiz 10.000 çıktı diyorsunuz hamilesiniz tabi. Bazen erken gebelik döneminde bu tür kanamalar görülür hatta adet olur gibi her ay kanaması olan hamilelerde var. Yinede bir kadın doğuma görünmekte fayda var. Sadece korkup stres yapmayın çoğunlukla doğal oluyormuş kanamalar. Emin olmak için mutlak randevu alın içiniz rahat olur.

Hatta yarın gidebiliyorsaniz mutlaka bir doktora görünün. Eğer çok kanam ve ağrınız varsa direk acile gidin beklemeden.

Acile gitmenizde fayda var.ikinci hamileliğimde yaşadım bu durumu bebek yerlesmeye çalışıyor ondan demişti Dr. Bir de kan uyuşmazlığıniz varsa mutlaka belirtiniz iğne yapılıyor .İhmal etmeyin.saglikli hamilelik dilerim

O gün koyu bir şekilde biraz geldi ve durdu daha gelmedi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…