hamilelikde gögus agrisi nasil olur?

nefisem

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
8 Ocak 2008
1.737
8
benim iki gundur ,sag gögsum zonklar seklinde 5 dakkikada bi agri gelip gidiyor,sol gögsumde hic bi agri yok,uclarindada aci yok ,sizlerin gögus agriniz nasildi anlatirmisiniz?

canım ben yeni hamişim bende gövüs uçlarında mütiş derecede ağrı var öyleki yatağa bile değdiğinde rahatsız oluyorum. hamiş olmadan öncede adetime 2 yada 3 gün kala sadece gövus kaslarım ağrırdı
senin bahsettiğin ağrı şeklini hamilelikte hiç duymadımbi uzmana danış bence. geçmiş olsun

canım ben yeni hamişim bende gövüs uçlarında mütiş derecede ağrı var öyleki yatağa bile değdiğinde rahatsız oluyorum. hamiş olmadan öncede adetime 2 yada 3 gün kala sadece gövus kaslarım ağrırdı
senin bahsettiğin ağrı şeklini hamilelikte hiç duymadımbi uzmana danış bence. geçmiş olsun

cevap icin saol canim ,söyledigin gibi benimde gögus kaslarim sizliyor gögsumun yan tarafindaki kaslarim zonkluyor,sanki geriliyomu desem ne bir tuhaf agri yani...

gogus baslarinda karincalanma ve siyahlasir gogus uclarin ayrica kucuk yag bezeleri cogalir el degdiremezdim ben benimki boyle olmustu siyahlasma ve uclarinda parlaklik oldumu ben hamile oldugumu ondan anlarim can insallah hamissindir.

X