hamilelikde epilasyon

babyroze

Guru
Kayıtlı Üye
21 Nisan 2009
490
2
46
Arkadaşlar ya hamilelikte tüy alma durumu için hangi yöntem sağlıklı epilasyon aleti kullansak elektirikli cımbızlı bi problem olurmu yada ağda . .lütfen cevappppp . .

ya evet aslinda bende bunu ogrenmek istiyodum.
ben yillardir epilasyon kullandim. ama artik mecbur
tras bicagi kullanicam. hic aliskin degilim ama.
zaten hamilelik ilerdedigi zaman hic bisey gorup yapamiyosmusun.
ha 2 ay once baslamissin trasa ha 2 ay sonra. eninde sonuda
trasa donulecekmis yani.

ben hamile olduğumu öğrendiğimden bu yana ağdaya gidiyorum.öncesinde jilet yapıyordum.şimdi hem azaldı.hem de 1 aydan önce çıkmıyor.zaten hamilelik döneminde o bölge daha hassas oluyor bu yüzden daha çok acıyor.epilasyon aletine asla dayanamazdım ağda en rahatı 5 dk da bitiyor alma işi.

kızlar eğer alabildiğiniz kadar ağda yada epilasyon aletiyle alın alamayacağınız zamanda bence ağdayla aldırtın bir yerde çünkü jilet dahada kalınlaştıracağı için doğumdan sonra çok zorlanırsınız.bildiğim kadarıyla sadece tüy dökücüler zararlı kimyasal var çünkü içinde.birde doğuma 1_2 hafta kala aldırtırsanız daha iyi olur en azından ben öyle düşünüyorum çünkü lohusalık döneminde çok kanaman oluyor diyorlar o zaman alamayız

ben ağdacıya gidiyorum..daha 13+3 haftalık hamileyim ama epilasyonla rahat rahat bacaklarımı bile alamıyorum..jilet de istemiyorum..o yüzden ayda 1 kez ağdacıya gidiyorum....yarım saatte işim bitiyor...mis gibi valla....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…