hamilelikde cinsiyet

melegimtoprak

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Temmuz 2008
20
0
40
11 hafta 3 günlük hamileyim ama çok merak ediyorum cinsiyetini acaba ne zaman öğrenebilirim cinsiyetini yardımcı olurmusunuz?

canim normalde bu haftalarda bile ogrenenler varr
o doktor tecrubesine ve bebegin pozisyonuna bagli ben bes ayligim halaa bilmiyorum
daha dogrusu gitmedimm
eger erkekse 12 hyaftada dyorlar
ama kiz sa birazdaha yaniltiyorr
saglikla gelsin insallah canim gonlunden ne geciyorsa o olsun

canım ben 11+3 de ikili test için gittiğimde doktorum erkek galiba dedi.. biz bile bi çıkıntı gördük.. ama kesin emin olmak için 2 hafta falan beklememiz lazım demişti.. ben ayın 22 sinde 3 lü teste giricem.. orda kesin emin olurum heralde..

benim altıncı ayda belli olmuştu inatçı kızım bacaklarını çapraz yapmış oturuyodu ve açmıyodu doktorum omu inatçı bizmi diye her hafta gel dedi 4. aydan sonra her hafta gidiyodum. sırf bu yüzden sanki biliyomuş gibi o kadar hareket eden çocuk birden duruveriyodu. neyse ki 6. ayda ancak öğrendik :))

oohohoooo ben dr a gittigimde 16+5 haftaliktim dr daha belli olmaz dedi burdaki dr lar biraz gec söyluyorlar galiba...ama 20 agustosta 19+5 olacagim o zaman dra gidecegim insallah belli olur....canim sen de 16.haftada falan ogrenirsin o zaman belli olur diyorlar turkiyede...

11 hafta 3 günlük hamileyim ama çok merak ediyorum cinsiyetini acaba ne zaman öğrenebilirim cinsiyetini yardımcı olurmusunuz?

canım bazıları 12. haftada öğrenebiliyoken bazıları 20. haftada öğreniyo ben 16da aynı gün iki doktora gittim ikiside çıkıntısı yok kız gibi dedi iki doktor da aynısını söyleyince heralde kız dedik ama 20. haftada gittiğimde doktor %200 erkek kesin erkek dedi sonraki ultrasonlar ve hatta 4 boyutluda da erkek çıktı hatta eşimle net bir şekilde gördük pipiyi:)) kesin sonuç için biraz daha sık dişini seni anlıyorum bende meraktan ölüyodum öğrenene kadar ama hiç bi farkı yok sağlıklı olsun yeter:)

ben 14. haftada öğrendim bu hem bebeğin pozisyonuna hemde doktorun tecrübesine bağlı
allah sağlıklı bebek versin cinsiyetten ziyade

canım bende senin gibi bebişim cinsiyetini çok merak ediyordum.ama oğluşum 20.haftaya kadar göstermedi. hatta biz kız olacak diye düşündük o yüzden, yani bebişin pozisyonuna bağlı birazda.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…