hamilelik :)

gamzemuratyigit

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Kasım 2011
14
0
slm kızlar ben 4 aylık evlıyım en son 22 eylulde adet gordum be bugunde adet gunum hala adet olmadım test yaptım bı kactane ıkı tane pozıtıf cıktı bı tane negatıf cıktı sonradan bıtane daha yaptırdım oda once pozitif cıktı sonra sılındı hıc bısey anlamadım burda kan testı de yaptıramıyorum sız ben hamılemıyım :/

sabret canımm biraz bekleyip tekrar yap evde testini hayırlısı allah gönlüne göre versinn yarın sabah idrarı ile yap testi

hayırlı olsun inş. hamilesindir.
sabah ilk idrarınla yap derimmm oradada çift çizgiyi görürsen hamileisndir :)

son 22 eylülse nerdeyse 2 ay gecmis adetini bence biran önce doktora gitmelisin.bebek var ise bu zamanlarda ultrasonda hemen görünür zaten.

tesekkur ederim insallah vardır cok ıstıyorum yaaa rabbım tum anne adaylarının gönlüne göre versin inşallahhh :) doktora gıdıcem bu ay gırmeden gıttım hastaneye ulltrasonda gorunmedı 10 gun sonra tekrar gel dedı bende gıdıcem anne adayları dua edın nolur rabbım hepınızın gönlüne versınnn :) AMİNNNNN :-*

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…