hamilelik ??

zeyneppppp01

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
3 Eylül 2023
22
1
en son 2 hafta önce ilişkiye girmiştim, ondan 1 hafta sonra regl oldum ama reglden 2-3 gün sonra kasıklarımda ve karnımda ağrı başlayınca test yaptım negatif çıktı. sonra kum dökmeden şüphelendim çünkü idrarımda da siyah nokta büyüklüğünde şeyler görünce doktora gittim ultrason istedi. ultrasona gitmekten de korkuyorum hamile olma olasılığım var mı diye yoktur dimi

Hanımefendi regl olmuşsunuz boyle bir durumda hamile kalma gibi bir olasılığınız yok. Sizinki farkli bir sey idrarinizda kum gorduyseniz ve sanciniz varsa gidin girin ultrasona ayrica 2 hafta önce iliski yasadim diyorsunuz bebek kese olusturana kadar 7 hafta geciyor ultrasonda gorunmesi icin korkmayin ( ornek veriyorum bunu ihtimal degil hamis olamazsin )

Hamilesiniz bence

hamileyken regl olan kadınlar gördügüm icin korktum sadece teşekkürler

hamileyken regl olan kadınlar gördügüm icin korktum sadece teşekkürler
Oyle birsey yok hamileyken kimse regl olmaz implantasyon kanamasi olur oda sadece bi kac damla bi kac gun olur asla bir pedi doldurmaz regl tarzi bir kanamasi olan kadinda muhtemeln dusuk yapiyordur.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…