Hamilelik

stprk297

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
6 Şubat 2024
2
0
37
Merhaba Hanımlar Adetim 28ocakta olması gerekiyodu gelmedi test yaptım üçüncü günde kanda negatif altıncı günde idrarda yaptım negatif mide bulantısı kasık ağrısı var iki gün bi kan geldi oda azıcık şimdi sadece kahverengi akıntı var hamile olabilirmiyim 7şubatta doktor kontrolüm var çok heycanlıyım

İnsallah guzel haberler alırsın bunu canı gönulden diliyorum akıntın kahverengi olarak leke seklinde gelirse yerlesme kanaması olabilir.

Kan şeklinde de geldi ama yoğun değil dokuz gün geçti dokuz günde sadece iki gün pet taktım hiç ped dolmadı ortası sırf azıcıktı
Benimde öyle oldu canım. İlk gün regl oldum kandı evet sonra 6 gün boyunca kahverengi lekelerler geldi pedim dolmayacak şekilde dediğin gibi. Şuan bitti sarı akıntı geliyor şu gibi peçeteye sildiğimde. Anlam veremiyorum. İnanılmaz bel ağrısı ve kasık batması hissediyorum. Test yapmaya da korkuyorum bilemedim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…