Hamilelik

meralteym

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
27 Mayıs 2023
71
12
26
Merhaba kızlar 25 yaşındayım 10 aydır evliyim 5 aydır çocuk istiyorum inanın yazarken gözlerim doluyor ben şuan yurt dışında yaşıyorum kendimi bildim bileli 2 ayda bir adet oluyorum ve normal 7 gün sürüyor ağrım veya herhangi kokulu bir iltihap yok adet sürecimde doktora bunun için Türkiye’de 3 defa gitim birşeyim olmadığını söylediler ama hamile kalamıyorum hiç korunmadım buradaki doktora gittim birşey yok kan ultrason herşey normal 2 ayda bir adet olup hamile kalan var mı yardım edin kızlar ne yapabiliriz

Herşeyden önce sakin olun vakti saati gelince olur kendinizi böyle strese sokarsanız daha kötü olursunuz kafanızı rahat bırakın Allah’ın izniyle olur. Daha yeni evlisiniz.İnşallah tez vakitte kalırsınız sağlıkla kucağınıza alırsınız

merhaba bende kendimi bildim bile 2 ayda bir hataa bazen 3 ayda bir adet olurdum pco vardı bende 6 ayın sonunda hamile kaldım şuan 17 haftalık hamileyim çok şükür, stresle her ay bekliyordum stres yaptıkçada olmuyordu düşünmediğim ayda hamile kaldım stres yapmayın düşünmeyin inaşşalh en yakın zamanda bebeğinize kavuşursunuz

Doktorlar birşeyim olmadığını söylüyorlar en çok ta bu beni etkiliyor birşey olsa en azından bir tedavi yaparlardı stres olur olmaz beni etkiliyor en son haziran 15 te adet gördüm sahada olmadım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…