Hamilelik yüzden nasıl anlaşılır ?

Peripella

Hiç birşey sebepsiz değildir.
tek ayak cezası
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
27 Nisan 2014
2.756
4.057
Hep duyuyorum okuyorum falanca kişi yüzüme baktı sen hamilesin dedi o ay hamile olduğumu öğrendim diye. Merak ediyorum nasıl anlaşılıyor. 2 gündür yüzümü inceliyorum ama bulamadım hala bişey 🙈 bilenler buraya yazında bizde bakalım.

iPad 'den gönderildi

Son düzenleyen: Moderatör:
bence bu durum yani anlayıp anlamamak biraz deneyimle olan bişey bende hamileliğin ilk aylarında hiçbir değişim farketmemiştim ama birden fazla çocugu olanlar anlıyorlar demekki benim arkadaşımın annesi bana bakınca hamilesin yüzünden belli dedi test yaptım hamileyim :KK9::KK9::KK9:

Bende duydum bunu kızlar 🙊 gözlerinin içi parlarmış hamile olunca. Ordan bilenler var.

Benim 7 aylık kızım var dogumdan sonra 5 ay adet olmadım. İlk adetim 28 mart bir hafta falan sürüyor. Sonra 23 nisanda oldum. Ve bu ay 5 gün gecti hala olmadım. Korunmuyorumda hapla falan. Sadece geri cekilmeyle korunuyoruz. Test alamıyorum cesaret edipte 😱

Benim 7 aylık kızım var dogumdan sonra 5 ay adet olmadım. İlk adetim 28 mart bir hafta falan sürüyor. Sonra 23 nisanda oldum. Ve bu ay 5 gün gecti hala olmadım. Korunmuyorumda hapla falan. Sadece geri cekilmeyle korunuyoruz. Test alamıyorum cesaret edipte 😱

cnm biliyorsunki geri çekilme ile de hamile kalınabiliniyor.ama bu durum doğumdan sonra adet düzensizliğinden de kaynaklanıyor olabilir hayırlısı olsun senin için

benim yüzüm parladı ve gözlerim güzellik geldi dediler bebekmiş meger oglum olacak 6 aylıgım burnumda şişme var bide

X