Hamilelik yolunda beraber adım adım yürüyelim

kızzzz annişşşş nasılsın kuzummmmmm

hahahaaaaaa süpermiş ya

kızlarrr napıyonuz bakimmm... ya benim bugün canım çok sıkkın yaa içimde çok garip bir sıkıntı varr

ıyım cnm çok şükür.. harika bir hava var ankarada çıkıp dolaşmak isterdmmm neyse artık yazın gezerım bende
Allah ım iyilik versin kuzummm çok gezme ama tamammı yorma kendini öpüyorum seni
kızlarrr napıyonuz bakimmm... ya benim bugün canım çok sıkkın yaa içimde çok garip bir sıkıntı varr

aynen bildiğin gibi cnm koşturmaca sen napıyorsun hayır olsun inşallah birimi birşey dedi noldu tatlımmm

kendimi henüz hamile gibi hissedemiyorum malesef bakalım değer yükselecek miii? önemli olan yükselmesii inşallahh hepiniz bebişlerinize kavuşursunuzz...

Allah ım iyilik versin kuzummm çok gezme ama tamammı yorma kendini öpüyorum seni

aynen bildiğin gibi cnm koşturmaca sen napıyorsun hayır olsun inşallah birimi birşey dedi noldu tatlımmm

hayır yaa kimse birşey demedi canım öyle içimde sıkıntı var

kendimi henüz hamile gibi hissedemiyorum malesef bakalım değer yükselecek miii? önemli olan yükselmesii inşallahh hepiniz bebişlerinize kavuşursunuzz...
amin cnm inş... öyle deme ya allahın izni ile yükselir..

kuzum senın grıp ne alemde toparladın mı azıcık.. gercı bu illet anca dinlenmekle gecer

inşallah yükselecek canım takma kafana bu kadar streste etkiler aman dikkat et
hayır yaa kimse birşey demedi canım öyle içimde sıkıntı var
hayır olsun canım benim oku kendini
amin cnm inş... öyle deme ya allahın izni ile yükselir..

Kuzum senın grıp ne alemde toparladın mı azıcık.. Gercı bu illet anca dinlenmekle gecer

düne göre bugun daha iyiyim tatlım çalışıyorum malesef dinlenemedim ayakta atlatmaya çalışacağım insallah ateşim bir çıkıyor bir iniyor

hımmm tmm kuzum en azından işyerınde yorulmamaya dıkkat et...en kısa zamanda atlatırsın inş..

kıslar günaydın ben geldim.dün akşam doktora gittim bi hevesle çatlatma iğnemi olurum diye ama olamadım dötüme baka baka geri döndüm iğne verdi 2 günlük daha dozuna yükseltti 150 ml yaptı cumartesi iğnemi vurulcakmışım sanırım 36 saat sonrası pazartesi oluyo o zamanda aşılama yapılacak hakkımızda hayırlısı geç olsunda güç olmasın.yumurtalarım henüz 14 mm deymiş cumartesi 18 olular dedi.papi canım sen bugün kontrole gitcektin hadi canım inşallah büyümüştür yumurtaların.ebru canım seninde günün yaklaştı hadi clore gibi sende güldür yüzümüzü.

Ay ben öğleden sonraki muhabetlerin hepsini kaçırmışım :26: Bu arada herkese Günaydınnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn.. Haftanın son iş günü ne kadar da hoş sempatik bir gün Ve de Cumanız mübarek olsun canlarımmmmmmmmmmmmmm

kuzum senide mi 150 ye çıkardı. ben 225 e çıktım ya yakında 600lüğü komple yapıverem o olacak bu ne yaaa, bi büyüyün ya yumoşlarrr bakalım bugün öğlen randevum, inşallah ben de bugün çatlatma iğnemi olmak istiyorum hayırlısı tabii.. sen pazartesi için izin al canım yani 3 4 günlüğüne, bana sorarsan. evde yat dinlen bi güzel...

canım ya okadar izin alamamki bitek pazartesi için alabilirim pek izin vereceklerini sanmıyorum.hem bende işten o kadar uzun süre izin alamam neyse canım ya kısmet olacak olduktan sonra olur sonuçta normal ilişkiden bir farkı yokmuş hatta doktor 1-2 saat sonra normal hayatına devam et dedi bakalım.salı günü işimin başına dönerim acaba aşılamadan sonra ilişkilere devam etcezmi birde hani bizim preseedler aşılamadan sonra bir zarar verirmi ben kullancam çünkü aşılamadan sonra hakkımızda hayırlısı ama ilk aşılama genelde negatif olmuş herkesin kısmet artık.inşallah senin bugünkü randevun güzel geçerde iğneni olursun canım.

Tatlım preseed konusunu bilemedim onu bir doktoruna sor bence. zaten ilişki olacak mı olmayacak mı doktor söylüyor. benim bi arkadaş yeni yaptırıyo da ona olmucak demiş mesela. o zaman en azından pazartesi bi rapor çakarsın. öyle negatif düşünmeye bakayım. ilk aşılamada da tutan çok kişi var, sen de bunlardan biri olacaksın inşallah Allahın izniyle..

asyam günaydın inşallah olucak sadece sabır Allah ım boş çevirmesin kimseyi

sevgim kuzum gunaydın kaçırdın sen muhabbeti :) HAYIRLI VE BEREKETLİ CUMALAR CANLARIM

BU ARADA BU SABAH NAMAZA KALKTIĞIMDA HASTA OLDUM ŞÜKÜRLER OLSUNKİ AĞRIM YOK YANİ KİSTİMDE YOK DEMEKTİR DEMEKKİ KİSTSİZDE 1 AY GEÇİREBİLMİŞİM NE MUTLU ÖPÜYORUM ÇOK SİZİİİ

aaa erken olmuşsun.. hayırlısı olsun bitanem, inşallah bir dahaki reglini görmezsin hamile kalırsın inşallahhhhhhhhhhhhhhhhhhhh

günaydın güzeller
yarın tatil ne kaaaa güzel sabah resmen kendimi kazıyorum yataktan pööf çok uykucuyum yaa
ebrulim kistinin olmaması çok güzel inşallah bir daha ne kist görürsün nede kırmızıları(tabi 9aylıksüreç için diyorum artık dua ederken de çok dikkat etmeye çalışıyorum valla )
asyam ve papillim sizde bir daha ki dr kontrolleriniz gönlünüze göre olur ve bu ay artık şu ısırmalık nazlı bebişleriniz gelir
ben start verdim çalışmalara hadi hayırlısı bakalım

canım genelde öne geliyor geçmiyor hiç inşallah canım benim

evet canım, iyi olmana çok çok sevindim, hayırlısı olsun inşallah

hadi bakalım şekerim bu çalışmalardan bebiş gelecek öyle hissediyorum ben, hayırlısıyla sağllıklı bir şekilde benim de pek uykum var yarın şöyle 11 e kadar uyucam (böyle diyince de hep bişiy çıkar ama )

17’ncide Ali oldu - Hürriyet SAĞLIK -YAŞAM

Rabbim aratmasın kimseye hele şu habere bakın kızlar

tam bir mucize, yılmadan usanmadan uğraşların duaların mükafatı. çok çok mutlu bir son olmuş...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…