Hamilelik yolunda beraber adım adım yürüyelim

amin inş. cnım gerek kalmas... nedense anne olmak uzak geliyor... evliliğimin başında sanki hemen hamiş olacakmış gibi hissediyordum... ne komik.

gelin bura bakimmmm sarılak

geldim ben

bende geldim
güzel bir gün olsun güzel haberle açtık devamı gelsin inşallah

inşallah bitanemmmmm bu smileyi çok seviyorum çok enerjik
amin inş. cnım gerek kalmas... nedense anne olmak uzak geliyor... evliliğimin başında sanki hemen hamiş olacakmış gibi hissediyordum... ne komik.

geldim ben

ahh ahhh hiç sorma, ben de ben de. hatta o kadar ki evliliğimizin 4 ayında gezelim tozalım diye aklım çıkıyordu hamile kalıvericem diye 4 ayda 2 kere norlevo kullandım (ertesi gün hapı) ev eşim bırakalım boşver olursa olur dediğin de yok şu ay olmasın yok bu ay olsun diye artislik yapıyodum. mankafamıyım neyim

ya o herkeste var sadece sen değilki hepimizin direk hamile kalınabilceğini sanıyorduk
napalım bütün türk filmleri ve dizileri o yönde kadınlar direk tek geceden hamile kalıyor

ya bana ne demeli hamile kalırsam aileme nasıl söylerim diyordum 1 kere korunmadık eşim kızdı bana ya olursa diye o zamanlar ceketini atsa üzerimize hamile kalıcaz sanıyorduk herhalde

aynen aynen. bende kullandım o haptan... kolaydı dimi çat diye... benim eşimde hemen istiyordu.. sonradanda doktor istemedi. derken 3 yıllık eviyim ve bebiş yok

ya o herkeste var sadece sen değilki hepimizin direk hamile kalınabilceğini sanıyorduk
napalım bütün türk filmleri ve dizileri o yönde kadınlar direk tek geceden hamile kalıyor

ya bana ne demeli hamile kalırsam aileme nasıl söylerim diyordum 1 kere korunmadık eşim kızdı bana ya olursa diye o zamanlar ceketini atsa üzerimize hamile kalıcaz sanıyorduk herhalde

aynen aynen. bende kullandım o haptan... kolaydı dimi çat diye... benim eşimde hemen istiyordu.. sonradanda doktor istemedi. derken 3 yıllık eviyim ve bebiş yok

evet ya resmen nasıl bir bilinçaltı oluşmuşsa artık ya gerçi yine de ilk aydan ertesigün hapı kullansada hamile kalanlar var hakikaten ne uzak geliyo bana artık böyle şeyler bundan sonra korunmak mı, pardon o da ne dicem ben hayat felsefem bu çocuğum falan olursa da farketmez, zaten gelmiyo sıpalar isteyince

bende bi keresinde yemiştim ertesi gün hapı.sonra bikerede günüm bayağı geçmişti aşkım varya hamileysem sorarım ben sana diyodum okadar sinirim bozulmuştuki yaşama sevincimi kaybetmişim kötü bişi olmuş gibi adamın başına geçmiştim bide çen çen konuşuyom bak sinir oldum şimdi kendime nerde saten olacağı yokmuş ben kendi kendime tiriplere girmişim hele ilk korunmayı bıraktığım( hani şu yıllar yıllar önce ) ilk ay varya beni ertesi gün görmeniz lasımdı sanki hamileyim 2 kg suyu bile taşımodum varın gerisini siz düşünün insan görmemiş olunca benin gibi oluyo demekki

Son düzenleme:

bende kesinlikle korunmam artık 3 tane istiyorum kız ben inşallah olur ilk 2 si ikiz diğeride tek olur inş.

işte bilemiyorki insan canım beklediğimize değecek inşallah

ay o bende de vardı başlarda. hiçbirşey taşımam, eğilmem, doğrulmam baya baya moda giriyodum sonra da cortluyodum benim koca da sen taşıma ben hallederim diyodu, şimdi pek sallamıyo

ay o bende de vardı başlarda. hiçbirşey taşımam, eğilmem, doğrulmam baya baya moda giriyodum sonra da cortluyodum benim koca da sen taşıma ben hallederim diyodu, şimdi pek sallamıyo

kızlar güldüm valla he he hep aynı yollardan geçmişiz ben kuzudan sonra ilk yıl ya hamile kalırsam diye depresif depresif geziyordum birde lohusalığın etkisi ile gecikiyordu hep yaptığım testin yaşadığım stresin haddi hesabı yok

ayyy kızlar çok güldürdünüz beni çok tatlısınız hepinizde

efsun cnm benım adımı da soylettınmı kızçene saglıkla kucagına alsın dıe inş duaları kabul olur amin...

clore hamişmiy miş? aa çok mutlu oldum inş ayagını sürür de pıtı pıt hepiniz dökülürsünüz

kıslar ne yapıyorsunuz biraz önce bir kozmatik sitesinden alışveriş yaptım.evde keratin terapisi diye bişi var kıslar belki duymuşsunuzdur saçlara bakım yapılıyo.neyse bende birkaç ürün alayım dedim aldım.site ne geyik çıktı ya siparişi sepete attım ödemeyi yapacağım en sonunda bi kutucuk çıkar ya sözleşmeyi okudum işaretliyorum diye.bunlarınkinde şey yazıyo SÖZLEŞMEYİ OKUMADIĞINIZI BİLİYORUZ AMA SİZ GENEDE İŞARETLEYİN neyse işaretledim alışımı yaptım bu seferde şey yazmışlar ALLAH RAZI OLSUN EPPEĞİNİZİ YİYORUZ SÜDÜNÜZÜ İÇİYORUZ valla süpermiş keyfim yerine geldi.hem hediye olarak keratin bakımı gönderiyolarmış.gelsinde tavsiye ederim.

Son düzenleme:

hadi ya süpermiş nekadan samimi bi site

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…