Hamilelik yolunda beraber adım adım yürüyelim

günaydın bitanem. ben de yarın gidicem kontrole. kuzum dozu dün 150 yaptırdı, bugün ise 225 olarak arttırdı. cumaya kontrol. inşallah büyür artık ya. ne direndiler ya! ilginç yumoşlarımda benim gibi inatçı sen 75lik devam ediyodun dimi tatlım? inş. istenilen büyüklüğe ulaşmıştır seninkiler, hadi bakalım

inşallah bebemmm :)

ben olsam paralamıştım eczaneciyi ne alaka sen ovülasyon testi istiyorsun o gebelik testi diyor saçmalamış iyice bilmiyor demekki ayırt edemedi ikisini

göbekten iğne şeklindemi verilio... peki klomen nasıl bişiy... ay o göbektense zor olmuyormu...

süpermiş yaa ya bazı eczaneler de satılmıyor hakikaten, çok ilginç. Halbuki Avrupa'da en çok kullanılan yöntemlerden biriymiş. Ya sen ovü testi gitti gidiyordan alsana canım. Hem daha hesaplı oluyor fiyat olarak ve 1 günde geliyor. İşyerine gelmesini istemezsen, kargo şubesini de seçebiliyorsun

inşallah bebemmm :)

ben olsam paralamıştım eczaneciyi ne alaka sen ovülasyon testi istiyorsun o gebelik testi diyor saçmalamış iyice bilmiyor demekki ayırt edemedi ikisini

yok anlamıyor. ya bayan orada çalışan biriydi eczacı değildi... kısaca yok. netten almam gerekiyor. kredi kartı da kullanmıyorum... zorla kart kullandıracaklar bana

göbekten iğne şeklindemi verilio... peki klomen nasıl bişiy... ay o göbektense zor olmuyormu...

canım göbüşten vallaha ya acımıyo desem yalan olur. en azından benim için. ama öyle ölüp ölüp dirilcek kadar değil. ama benim tenim çok hassas olduğu için göbüşüm mosmor oldu. klomen hap tatlım. geçen ay klomeni sabah akşam almıştım. bu ay iğne ise günde bir kere yapıyorum.. bebeğim gelsin de Allahın izniyle varsın göbeğim deliş debişik olsun napiyim onun için dünyalara değer

yok anlamıyor. ya bayan orada çalışan biriydi eczacı değildi... kısaca yok. netten almam gerekiyor. kredi kartı da kullanmıyorum... zorla kart kullandıracaklar bana

ben hiç kullanmadım bence 2 gunde bir ilişki olsun bebem en sağlıklısı öteki türlü teste göre hareket ediyorsun kafana takıyorsun yani inşallah bu ay gelmiştir artık minişlerimiz

inşallah bu sefer olacak sevgimmm Allah ın izniyle zaten hamile kalırsak inanamayız bu bizimmi diye :)

ya canım benim doktorda ovü testini çok önermedi bana stesli bir yapıda oluğum için, aylar önce. ama o yöntemle hamile kalan çok kişi var tatlım özellikle 7-8 ay uğraşıpta. bir de onu şunun için kullananlar oluyor bazen; çift çizgi görene kadar ilişki olmuyor sonra görünce işte ilişki oluyor. erkek olma ihtimali artıyormuş o zaman. bu sebeple kullanalarda var. tam bilimsel açıklamasını bilmiyorum ama bir kaç yerde böyle okudum. bence hiç denemediysen bir al tatlım. belki senin de vesilen olur, inşallah

ay çok fena... içim birşey oldu... neden hapa devam etmedi ki doktorun. direk iğneye geçti... kaç ay klomen kullanan vardı galiba... Allah emeklerimizi boşa çıkarmasın inş...

ben hiç kullanmadım bence 2 gunde bir ilişki olsun bebem en sağlıklısı öteki türlü teste göre hareket ediyorsun kafana takıyorsun yani inşallah bu ay gelmiştir artık minişlerimiz

öle daha çok stres olur bu sefer doğru söylüyorsun. benim gibi pimpirikli biri daha çok stes yapar...

canım klomenle geçen ay sadece bir yumurtam gelişmişti, o sebeple direk iğneye geçiş yaptı. daha çok yumurta ile şansı arttırmak için. şimdi de yumoşum bol maşallah ama büyümüyolar bitürlü.. bakalım cumaya belki büyür inşallah.

benim fikrim canım düşün bencede

ahaaa clore hamileymiş süper bir haber çok sevindim ya korkma canım ya artar Allahın izniyle.haydin kızlar parti yapalım

darısı başımıza kızlar dün gece benim kuzuya hepinizin isimlerini saydırdım çocukların duası kabul olurmuş ya anne bunlar kim dedi dedim sevdiklerim biran önce bebekleri gelsin dedik sağlıkla ikimiz .birkaç dua ezberlemişti onları okudu Rabbim kabul etsin clore uğurlu gelsin peşpeşe verelim güzel haberleri

büyürler büyürler.. muziplik aklıma geldi.. yumoşlarını uyusunda büyüsün ninni diye akşam söyle bali... şakası bi yanada bak ben ne olduğumu bilmiyorum. ne güzel içim rahat... kocam daha gitmesin doktora. ben böle iyiyim.

Allah kabul etsin inş... gelsin bebişler...

çok duygulandım..... Rabbim Zeynomuzun duasını kabul etsin inşallahhhhhhhhh... Parti dedin ama dağladın ya benim yüreğimi :26:

ebrum avatarındaki bebiş çok tatlıymış tam yemelik
ağzını tutacan öpcen :) bakalım bizimkiler nasıl olcak

canımmmm hoşgeldin allah ım kabul etsin prensesin dualarını inşallah yüce mevlam duyar sesimizi inşallah vericez benim bata 3 gunum var bakalım nolacak

önce yumoşlara sonra beboşlara inşallahhhhhhhhh uyusunda büyüsün ninniiiiiiiiiiiiiiiii annesinin kuzusuuuuuuuuuuuuuuuuuuu ninniiiiiiiiiiii inşallah senin bebişkon hemen gelir kuzum, hiç gerek kalmaz böyle tedavilere

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…