Hamilelik yolunda beraber adım adım yürüyelim

[Kızlar 100 tane Tefriciye okudum. Allah kabul etsin inşallah

salat-tefriciye listemiz (4444 adet)
adet
papılloamour
1310
ebebebruli
440
efsunn07
210
asyahayat
65
edlin
600
clore
23
kalan
1706

şimdilik yok ama heran olabilir clore aşılama yaptırdı bugün sonuç alacak, asya aşılamaya gidiyor, ebrunun batı çok yaklaştı öyle işte.. sen nasılsın bakalım şeker

ohh ohhh çok güzelll :) benim bugün 20.günüm canım..sogan suyunda 15.günüm bugün bitti işde... kasıklarımda batışmalar var benimde işde.akıntım var süt gibi.hayırlısı bakalım canım yaa..bu yadan umutluyum ama kısmet belli olmaz işde :) bugece dua edelim bol bol kızlar mevlid kandiliniz mübarek dualarınız kabul olur inşallahhh..

Hadi bakalım hayırlısı tatlım, bu ay bir güzel haber de sen verirsin inşallah Amin canım senin de kandilin mübarek olsun

yok canım ya az kaldı çıkmama ıhlamur içtim limonlu git gide kötü oluyorum ilaç ta içemiyorum ya birşey varsa diye

iyiyiz be ya sen nerdesin bakim

kuzucum eve gidince bi sıcak çorba iç, sonra hemen yat uyu. ayaığın altına sıcak su torbası koy. ya çok grip salgını varmış tatlım İstanbulda. sen de ona mı yakalandın acaba boşver kafana göre ilaç içme şimdilik, yarın kötü olursan doktora gidersin olmazsa bi kan testi yaptırırsın o arada

yok canım ya az kaldı çıkmama ıhlamur içtim limonlu git gide kötü oluyorum ilaç ta içemiyorum ya birşey varsa diye

iyiyiz be ya sen nerdesin bakim

ya canım bugün müdürler vardı nete pek giremedim anca bakınıyorum...sen naptın tatlım çok az kaldı senin belirti varmı..günün nezamndı..

maşallah cnm benim hadi güzel haber verde sevinelim canım amin seninde kandilin mubarek olsun tatlım

Hadi bakalım hayırlısı tatlım, bu ay bir güzel haber de sen verirsin inşallah Amin canım senin de kandilin mübarek olsun

canım bugün hiç giremedim hepinizin kandili mübarek olsun öpüyorum kocaman.bak papi ben sana ne dedim o kalınlık artar dedim çok şükür hem yumurta boyutunla orantılı gidiyo demekki bu dahada güzel inşallah bundan sonraki randevunda yumoşlardan 2 tanese istenilen boyuta gelirse senin için yeterli.inşallah oda olacak ondan sonrası allahın takdiri.rabbim şu mubarek gecede senin için benim için ebru için efsun için taliha için küçükpisi için bugün güzel haberi verecek olan clore için hatırlayamadığım bütün bebek için uğraşan arkadaşlarımız için hayırlı sağlıklı bebekler nasip eder inşallah.benimde yarın kontrolüm var bakalım yumurtalar gelişmişmi kısmet .hepinizi öptüm ben kaçtım iyi akşamlar.

öyle yapıcam cnm halsizim inanki sabah otobuste ayaklarım tutmadı kaldırdım birini oturabilirmiyim fenalaştım dedim sağolsun yer verdi ılık duş alıcam ateşim var içmedim cnm ballı sut falan yapıcam eve gidince

Canım benim ne güzel yazmışsın öyle Evet canım gerçekten vesveseyi bir kenara bırakıyorum artık. Yaparsam pataklayın beni Senin de kandilin mübarek olsun tatlım. hepiniz dualarımdasınız.. Yarın ki kontrolün de çok güzel geçer inşallah görüşürüz yarın öpüyorum çok. Ben de çıkıyorum iyi akşamlar

ya canım bugün müdürler vardı nete pek giremedim anca bakınıyorum...sen naptın tatlım çok az kaldı senin belirti varmı..günün nezamndı..

çok hastayım cnm ya saatimi bekliyorum çıkıcam hiç belirti yok ateşim yuksek iyi olayım başka birşey istemiyorum cnm

tamam canım, bolca dinlen.. tekrar geçmiş olsun. Allaha emanet olun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…