Hamilelik yolunda beraber adım adım yürüyelim

şöle birşeyde var burada. yeri geliyor eşim anlamıyor. yeri geliyor annem kardeşim anlamıyor. ama siz anlıyorsunuz. nekadar canımız hayat arkadaşımız olsalarda, bu süreci birlikte yaşadığımız için en iyi birbirimizi anlıyoruz... seviyorum kızlar sizii....

bildiğiniz duygusala bağladım gözlerim doldu fena.ne güzel yazmış ekşideki adam Rabbim kimseye vermesin ama veridiğinde de ancak çeken anlıyor birbirini ne eş ne yakın arkadaş ..iyiki varsınız

bildiğiniz duygusala bağladım gözlerim doldu fena.ne güzel yazmış ekşideki adam Rabbim kimseye vermesin ama veridiğinde de ancak çeken anlıyor birbirini ne eş ne yakın arkadaş ..iyiki varsınız

evet ya ben de çok duygulandım kızlar.. kimse anlayamaz bizi bizden başka. kardeşimiz bile. ben de sizleri çok seviyorum. hepinizin tez zamanda hamile kalmasını, sağlıkla bebeklerini doğurmasını, büyütmesini, mutlu bir aile olmasını hayatın hiç birimizi yormamasını istiyorum

gunaydın kızlar nasılsınız geceden beri öksuruyorum ateşim bir çıkıyor bir iniyor grip oldum zor calışıyorum midem bulantımda çok fena inşallah geçer biran önce

Dilerim ki RABBİM den yüreğimizden sevgi,içimizden merhamet,gözlerimizden korku,dilimizden güzel söz,yüzümüzden tebessüm,hayatımızdan mutluluk,çevremizden dost,içimizden sabır,aklımızdan Rabbim eksik olmaz....
Mevlid kandiliniz mübarek olsun,dualarda buluşmak dileğiyle....

gunaydın kızlar nasılsınız geceden beri öksuruyorum ateşim bir çıkıyor bir iniyor grip oldum zor calışıyorum midem bulantımda çok fena inşallah geçer biran önce

günaydın kuzum. çok geçmiş olsun ya. sıcak bişiler iç, ayaklarını sıcak tut. aslında eve gidip dinlenebilsen iyi olur öyle bir imkanın olursa. bat a çok az kaldı senin dimi canım?

günaydın kuzum. çok geçmiş olsun ya. sıcak bişiler iç, ayaklarını sıcak tut. aslında eve gidip dinlenebilsen iyi olur öyle bir imkanın olursa. bat a çok az kaldı senin dimi canım?

sağol canım benim çok kötü olursam gidicem eve dinlenmeden geçmeyecek gibi limonlu su içsemmi acaba iyi gelir miki ?
evet bata 4 gunum var ateşim çok yuksek

sağol canım benim çok kötü olursam gidicem eve dinlenmeden geçmeyecek gibi limonlu su içsemmi acaba iyi gelir miki ?
evet bata 4 gunum var ateşim çok yuksek

evet canım git bence de, dinlenmeden geçmez o meret. ya gebelik ihtimali varya bilemedim canım limonun bi zararı olmaz diye düşünüyorum. nane koyma ama içine, öyle sıcak limonlu iç. ateşin hastalıktan mı, bebişten mi yüksek acaba. hadi inşallah bebişkodandır

günaydın kızlar..kandiliniz kutlu olsun..dualarımız kabul olsun inş..

günaydın canım. Allah razı olsun, dualarımız kabul olsun inşallah...

Kandilimiz mübarek olsun canım. Ağzına Yüreğine sağlık...

öğleden sonra bakıcam cnm kötüysem gidicem hastalıktan da olabilir kuzum ateşim sen nasılsın napıyorsun

Kızlar karar verdim bugün kan testi yapmaya gidicem, ama insanda hiçmi belirti olmaz ya vallahi sinirlerim bozuldu bugün aşılamamın 16. Günü bakalım ne olucak sonuç hiç ama hiç umudum yokkk.

Kızlar karar verdim bugün kan testi yapmaya gidicem, ama insanda hiçmi belirti olmaz ya vallahi sinirlerim bozuldu bugün aşılamamın 16. Günü bakalım ne olucak sonuç hiç ama hiç umudum yokkk.

çok güzel bir karar inşallah sonuçta çok güzel olacak tatlım lütfen belirti arama, herkesin fizyolojisi bir değildir. belirtisizde hamile olduğunu öğrenen bir dünya insan var, hadi çok dinleme kendini. ne zaman çıkıcaksın? ay ne güzel bu kandil günü hayırlı haberlerle dön inşallah

papilim inşallah canım öğleden sonra gidicemm.......

hadi hayırlısı olsun cnm inş.sonuç pozitiftir gelince yaz bizede

Burda insanların birbirleriyle duygularını paylaşması gerçekten çok güzel, dediğiniz doğru yeri geliyor ne annen anlıyor ne kardeşin burda sizler gibi insanlar olduğu için çok mutluyum sizi çok seviyorummmmm iyiki varsınız kısa zamanda sizlerler kaynaştımmmm çalışıyorum giremediğim zamanlar aklım sizde kalıyor vallahiiii :):) fırsat buldukça burdayımmm bana dua edin olur mu inşallahhh sonuç güzel olurrr... Bu 2. Aşılama buda olmassa tüp bebek mi yapsam acaba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…