Hamilelik yolunda beraber adım adım yürüyelim

slm kızlar ben geldim
papillom yapma canım hemen umutsuzluğa kapılma daha önce de dediğim gibi belki bu aylık birşeydir yada kalınlaşır bilemeyizki sen içini daraltma böyle.senle konuştuktan sonra biryerde okudum stres buna da etkiliymiş strese girilmemesi öneriliyormuş tabi haklısın üzülmekte biran önce gelsin istiyrouz artık.ama umutsuz olma olacak Allahın izniyle hepimizin.en kötüyü düşünme çözülür muhakkak bak eski topiklere millet nelerle uğraşmış da hamile kalmış doğurmuş..

sevgim yorum yapamıyorum yazdıklarına pek bir bilgim yok inşallah herşey yoluna girer bitanem

Fikrin olmasın da zaten canım, Allahım vermesin sana. Ne kadar teferruadlı şeyler varmış. İnşallah yoluna girer. Hayırlısını istiyorum hepimiz için :KK16: Allahım kucaklarımızı boş bırakmasın, bizlere hayırlı evlatlar nasip etsin

slm kızlar ben geldim
papillom yapma canım hemen umutsuzluğa kapılma daha önce de dediğim gibi belki bu aylık birşeydir yada kalınlaşır bilemeyizki sen içini daraltma böyle.senle konuştuktan sonra biryerde okudum stres buna da etkiliymiş strese girilmemesi öneriliyormuş tabi haklısın üzülmekte biran önce gelsin istiyrouz artık.ama umutsuz olma olacak Allahın izniyle hepimizin.en kötüyü düşünme çözülür muhakkak bak eski topiklere millet nelerle uğraşmış da hamile kalmış doğurmuş..

Yaaa bunda da mı şitres etkiliymiş. pes yaaaaa. Allahım niye ben stesli bir insanım Yarabim. Hep böyleydim hep zararını gördüm. Hala da görmekteyim. Valla umursamak istemiyorum ama nasıl olacak onu bilmiyorum :KK50:

Kızlar hepinize ayrı ayrı çok teşekkür ederim, iyi dilekleriniz için. sizleri çok seviyorum. zor zamanlarda hep birlikte mücadele etmeye çalışıyoruz. ne kadar olumlu olmaya çalışsamda, iyisini düşünmeye çalışsamda, kendimi üzmemeye çalışsamda olmuyor işte. olmayınca olmuyor. kendimi bir savaşın ortasında biçare, yaralı hissediyorum. biliyorum daha yolun başında olduğumu, insanlar neler yaşıyor onları da biliyorum. aslında bunu yaşayan herkes için üzülüyorum, zor işte ya anlıyorsunuz siz beni. kısaca özetliyorum; yumurtalar pek büyümemiş ilacın dozunu artırdı 150 lik 2 gün vurup tekrar gidicem. Rahim kalınlığı 6mm ki bu durumda bebek tutunmazmış. 8mm olması gerekirmiş. tüp bebek tedavisindede aynı şekildeymiş transfer iqal ediliyormuş böyle düşük kaldığı durumlarda. kısacası doktor pek ümitli konuşmadı. göbeğim mosmor iğnelerden. öyle işte.

sevgicim güzel arkadaşım.. üzülme takma etme demeyecegım.. üzülceksin belki ağlayacaksın içini dökmen lazım... zaten inançlı bir insansın..içini dökmezsen sıkıntıdan çatlarsın..kendını zorlama bırak içinden geldiği gibi davran... rahim inceliği ne demekmiş hiç duymadım tüp bebegı bıle ıptal edıyormus falan filan... bu zamanda bu devırde bukadar çaresizce bişey olamaz ben inanmıyorum..

netten cok arastırma bılgı cöplüğü için çok acır..ben bızaman bu rahım agzı ıcın arastırdım da kafayı yıyordum sonra bıraktım..bence cok ıyı baska bir dr da görün.. tmm dr ıyı bılıyorum ama baskasına görünmekte fayda far kuzum.. mutlaka caresi vardır.. bu sıtede bu konuyla ılgılı topık var mı acaba? bı bak istersen.. ama cık takılma söyle göz at cık..tüm sıkıntı ve sorularını drunla konus...

gunaydın kızçelerim nasılsınız?sabah uyandım eşim rüya görmüş ve bebeğimiz olmuş 2,5 yıldır hiç bebek görmemiş rüyasında hatta ben gördüğüm zamanlarda kızardı bana çok takıyorsun bilinçaltına yerleşiyor diyordu Allah ım inşallah bu rüya gerçek olur bata 5 gunum kaldı hayırlısı artık

kuzum cok güzel bir ruya.. bide bunu baba görmüş.. insanın içini huzur kaplıyo..inş gercek cıkar..okadar yürekten diliyorum ki bunu...

asyacım,inş asılaman tutar cnm.. rabbım yardımcın olsun inş..amin....

Fikrin olmasın da zaten canım, Allahım vermesin sana. Ne kadar teferruadlı şeyler varmış. İnşallah yoluna girer. Hayırlısını istiyorum hepimiz için :KK16: Allahım kucaklarımızı boş bırakmasın, bizlere hayırlı evlatlar nasip etsin

Amin canım benim inşallah olucak dua ve sabırla bekliycez

sevgicim güzel arkadaşım.. üzülme takma etme demeyecegım.. üzülceksin belki ağlayacaksın içini dökmen lazım... zaten inançlı bir insansın..içini dökmezsen sıkıntıdan çatlarsın..kendını zorlama bırak içinden geldiği gibi davran... rahim inceliği ne demekmiş hiç duymadım tüp bebegı bıle ıptal edıyormus falan filan... bu zamanda bu devırde bukadar çaresizce bişey olamaz ben inanmıyorum..

netten cok arastırma bılgı cöplüğü için çok acır..ben bızaman bu rahım agzı ıcın arastırdım da kafayı yıyordum sonra bıraktım..bence cok ıyı baska bir dr da görün.. tmm dr ıyı bılıyorum ama baskasına görünmekte fayda far kuzum.. mutlaka caresi vardır.. bu sıtede bu konuyla ılgılı topık var mı acaba? bı bak istersen.. ama cık takılma söyle göz at cık..tüm sıkıntı ve sorularını drunla konus...

kuzum cok güzel bir ruya.. bide bunu baba görmüş.. insanın içini huzur kaplıyo..inş gercek cıkar..okadar yürekten diliyorum ki bunu...

Allah razı olsun canım benim inşallah olucak birgun inşallah sadece zaman işte...hazırlıkların bittimi ne durumda kuzummm :KK49:

sana katılıyorum. netten araştırmak hoş değil.. ben bi sivilceye bakayım dedim. tehşisi hemen koydu net amca... "kanser". töbe yarabbim. gazım var desem kansersin diyecek...

slm kızlar ben geldim

hoşgeldin... nasıl gidiyor hayat

slam kızlar uzun zaman aradan sonra geldim tekrar nasılsınız n var ne yok tatlı canlarınız sıkkın değildir inşallah çok özledim sizleri

slam kızlar uzun zaman aradan sonra geldim tekrar nasılsınız n var ne yok tatlı canlarınız sıkkın değildir inşallah çok özledim sizleri

hoşgeldin tatlım iyiyiz çok şükür sen nasılsın nasıl gidiyor miniğin nasıl yoruyormu seni :KK49:bizde özledik çokk :KK16:

Allah razı olsun canım benim inşallah olucak birgun inşallah sadece zaman işte...hazırlıkların bittimi ne durumda kuzummm :KK49:

ebuşum anneannemizi alışverişe yolladık tüm eksiklerimizi alıp gelecek..yarın yıkanır ertesi gün ütülenır sonrakı günde cantamız hazırlanır... korkuyorum her kontrole gıttıgımde dogumun gelmıs hadı amelıyata diyecek dıye:KK9:bizim ne zaman ne olacagımız bellı degıl... rabbım yardım etsın...

ebuşum anneannemizi alışverişe yolladık tüm eksiklerimizi alıp gelecek..yarın yıkanır ertesi gün ütülenır sonrakı günde cantamız hazırlanır... korkuyorum her kontrole gıttıgımde dogumun gelmıs hadı amelıyata diyecek dıye:KK9:bizim ne zaman ne olacagımız bellı degıl... rabbım yardım etsın...

canım benim çok az kalmış meleğini görmene çok heycanlı ve korkulu bi bekleyiştir sanırım allah yardımcın olsun ilk bebeğin mi

maşallah maşallah :nazar::nazar: inşallah vaktinde doğar meleğin sağlıklı sıhhatli Allah ım yardımcın olsun cnm benim
hiç yormuyo çok şükür çok iyi anlaşıyoruz :KK49: büyüyo yavaş yavaş yeni yeni hissediyorum hareketlerini

ne güzel canım :emir_bebek: Allah ım bizlerede nasip eder inşallah eşim gece rüyasını görmüş inanamamış bu bebek bizim olamaz demiş inşallah gerçek olur :nazar:

Canım rahim kalınlığı belli bir seviyede olması gerekiyormuşki embriyo tutunsun 8-14 arasını normal kabul ediyorlarmış. doktorumun düşüncelere dalma sebebi benimkinin 6 olması. ilaçları falan varmış tabi, önümüzdeki ay başlatabilir. bir de nar suyu ve asyanın dediği bitkiler iyi geliyormuş. insanın kafası karışsa da yararlı bilgiler de çıkabiliyor bazen. mühim olan çok üzülmemek kafaya takmamak. bunu başarabilsem çok güzel olacak. mantığımı yeniden devreye sokmam lazım. Allah dermansız dert vermesin. Herşeyin hayırlısını versin. Kesinlikle sonuna kadar katılıyorum. İnsan bi anda olumsuz birşey duyunca, çok koyuyor ya, toparlanamıyor. Bunlar da geçecek, güçlü olmak zorundayız. Elimden geleni yapıp gerisini Allaha bırakmak istiyorum. Hayırlısı...

Uzun uzun yazmışsın sağol kuzum. Hamiş halinle seni de üzüyorum :KK43: Hakkınızı helal edin kızlar ne çok şişirdim kafanızı...

maşallah maşallah :nazar::nazar: inşallah vaktinde doğar meleğin sağlıklı sıhhatli Allah ım yardımcın olsun cnm benim

ne güzel canım :emir_bebek: Allah ım bizlerede nasip eder inşallah eşim gece rüyasını görmüş inanamamış bu bebek bizim olamaz demiş inşallah gerçek olur :nazar:

inşallah canım inşallah belki eşinin rüyası bi işarettir inşallah bu ay kavuşursunuz sizde bebeğinize çok güzel duygular yaşarsınız

Canım rahim kalınlığı belli bir seviyede olması gerekiyormuşki embriyo tutunsun 8-14 arasını normal kabul ediyorlarmış. doktorumun düşüncelere dalma sebebi benimkinin 6 olması. ilaçları falan varmış tabi, önümüzdeki ay başlatabilir. bir de nar suyu ve asyanın dediği bitkiler iyi geliyormuş. insanın kafası karışsa da yararlı bilgiler de çıkabiliyor bazen. mühim olan çok üzülmemek kafaya takmamak. bunu başarabilsem çok güzel olacak. mantığımı yeniden devreye sokmam lazım. Allah dermansız dert vermesin. Herşeyin hayırlısını versin. Kesinlikle sonuna kadar katılıyorum. İnsan bi anda olumsuz birşey duyunca, çok koyuyor ya, toparlanamıyor. Bunlar da geçecek, güçlü olmak zorundayız. Elimden geleni yapıp gerisini Allaha bırakmak istiyorum. Hayırlısı...

Uzun uzun yazmışsın sağol kuzum. Hamiş halinle seni de üzüyorum :KK43: Hakkınızı helal edin kızlar ne çok şişirdim kafanızı...

canım çok bilmiyorum olayı ama üzme kendini bak dediğin gibi tedavisi ve destekleyici bitkilerde varmış allah en kısa zamanda yüzüne güler inşallah en azından sebebini öğrenmiş oldum hiç bişey yokken hamile kaamasaydın bu seni daha çok üzerdi dediğim gibi hiç üzme kendini emin ol senin hesaBA KATMADIĞIN Bİ ÇOK ŞEY VARDIR VE RABBİM BUNLARIN DENK GELMESİ İÇİN SANA biraz zaman vermiştir o kadar.. bak ben mesela tam bir sene bekledim hamile kalabilmek için tam birinci senemin dolduğu ay hamile kaldığımı öğrendim ve sonradan hesaplamalar yaptık ve gördük ki aslında tamda zamanında hamile kalmışım.. bizim hesaba katmadığımız ödemelr borçlar hepsi tamda bebeimin doğduğu ay azalıyor ve elimiz rahatlıyo buda bi sebeptir hiç üzülme canım gönlünü ferah tut...

canım bir yerde daha okudum kız diyorki rahim kalınlığı 4,5 -5 mm falanmış işte kalınlaştırmak için nar suyu içmiç saraçoğlunun dediği gibi ama bişi farketmemiş ondan sonraki ayda işte bi aktardan ermiş hüseyinmi ne ondan rahim kalınlığı için bitki karışımı almış kontrolde rahim kalınlığı 4,5 lerden 8 falan yükselmiş.eğer bu ay olmazsa ki allahın izniyle olumlu olacak inşallah sende onu denersin.doktorda ilaç verir saten.

X